Ev / Haberler / Battlefield 5 İçin Yeni Bir Fragman Geldi
Valorant names

Battlefield 5 İçin Yeni Bir Fragman Geldi

Geçtiğimiz sene Call of Duty ve Battlefield yine büyük bir rekabete girmişti modern silahları ve araçları bir kenara atan serinin yapımcılar 1. dünya savaşı ve 2. dünya savaşına yönelmişti. 2 serinin de ilk oyunları 2 dünya savaşını konu almasına rağmen Battlefield 1. dünya savaşını işleyerek hepimizi şaşırtmıştı. Battlefield büyük bir başarı yakalamıştı. Call of Duty’e gelicek olursak ortalama bir oyun ortaya çıkarmış eleştiriler alsa da pek çok oyuncuyu tatmin etmeyi başarmıştı. İşte serinin yeni oyunu Battlefield 5! 

Battlefield 5 için yepyeni trailer!

Az önce özetlediğimiz gibi bu efsane rekabet ateşli bir şekilde devam etmekte. Yaklaşık 4-5 ay önce Bad Company ve Vietnam savaşını konu alacağı düşünülen Battlefield 5 bu sefer karşımıza 2. dünya savaşıyla çıkacak.

Trailerde dikkatimizi çeken unsurlar

Açıkçası hayatımda gördüğüm en değişik Battlefield traileri diyebilirim. Zira oldukça hızlı bir tempoyla ilerleyen trailerde en çok dikkatimizi çeken kadın askerler ve karakter tasarımları. Daha önceki Battlefield oyunları oldukça ciddi ve gerçekçi bir savaş ortamıyla tanınırdı. Her zaman gerçekçi grafikleri müthiş ortamlar ile harmanlayan Battlefield serisi bu sefer bizi oldukça şaşırttı. Karakter tasarımlarına bakarsak oyun dünyasındaki son zamanlarda oldukça yaygınlaşan kasa açma, karakter ve silah skinleri tarzı kozmetik eşyalarını Battlefield oyununda artık daha çok görebiliriz.

Yenilikler her zaman gereklidir ve güzeldir ancak endişemiz şu ki Battlefield serisinin ciddiyetinden ve atmosferinden bir şeyler kaybetmesi oyun dünyası için bir kayıp olacaktır. Umarım Battlefield 5 bizi hüsrana uğratmaz. Aklımızı kurcalayan bu soruların cevabını önümüzdeki aylarda bulacağız.

Daha çok oyun haberi için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

İyi günler, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.