Ev / Haberler / Battlefield 5’in Sistem Gereksinimleri Açıklandı!
Valorant names

Battlefield 5’in Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Geçtiğimiz gün (23 Mayıs) EA, tarafından canlı yayında tanıtılan Battlefield serisinin yeni oyunu büyük ses getirdi. Gerek oyun içi aksiyon olsun, gerek ise grafikler açısından da oyun DICE firmasının yeni gözbebeği oldu. Güzel bir oyun gibi görünen Battlefield 5’in sistem gereksinimleri de Origin tarafından resmi olarak yayınlandı. 

EA, DICE tarafından 21 Ekim 2016‘da piyasaya sürülen Battlefield 1‘den sonra yeni oyunun hangi yıllarda geçeceği, hangi senaryoyu konu alacağı merak konusu olmuştu. Aslında şirket tarafından ufak ufak sinyalleri verilen Battlefield 5‘in oyuncu rolleri, yenilenen operasyonları ve oynanışı ile dikkat çekmişti.

Düzenleyebildiğimiz harita ve kurabileceğimiz savunma bölümleri kurabileceğimiz oyunda, strateji de önemli yer ediniyor. Bazı modların yanı sıra yenilenen modları da olan oyun için “Grand Operations” bölümü de sunulacak.

Co-op sisteminin geri dönmesiyle birlikte farklı görevleri ve modları da arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz. Oyunun  özellikle co-op  kısmında“Combined Arms” modu da dikkat çekiyor.

Ve geldik en sıkıcı bölüme. Oyunun sistem gereksinimleri ise günümüze göre artık standart bir hal aldı. İşte oyunun Origin tarafından paylaşılan resmi sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
İşlemci (AMD): AMD FX-6350
İşlemci (Intel): Core i5 6600K
RAM: 8GB RAM
Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Ekran Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: 11.0 sürümü ile uyumlu ekran kartları ve eşdeğerleri
İnternet Bağlantısı Gereksinimleri: 512 KBPS veya daha hızlısı
Depolama alanı: 50 GB

Dilerseniz oyunun fragmanını da burada ki haberimizden okuyabilirsiniz.

Hakkında Batuhan Gültepe

5 yaşından beri teknoloji, müzik ve oyunlara ilgili kimse.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.