Ev / Haberler / Battlefield V Yolda, Geliyor!

Battlefield V Yolda, Geliyor!

Poster gg

Battlefield, resmi hesabından paylaştığı fotoğrafla sevilen serinin 5. oyunuyla, Battlefield V ile, ilgili bilgileri ne zaman paylaşacağını belirtti. Oyuncular, bu konu hakkında daha fazla bilgi vermeyen BF’nin çıkaracağı bu oyunun modern savaş olmasını istiyor.

“#Battlefield V Mayıs 23’te bir şeyler yayınlayacağız. Pasifik Saati: 13.00 / Doğu Saati: 16.00 / Merkez Avrupa Saati: 22.00”

Yani bize göre saat 23.00 dolaylarında Battlefield V’in büyük ihtimalle yayınlanacak olan ilk fragmanını görebileceğiz. Fakat elimizdeki tek bilgi bu fotoğraf olduğu için oyunun içeriği hakkındaki iki teoriden başka bir şey sunamayacağız size.

Ayrıca belirtmek gerekirse, bundan birkaç gün önce bulunan bir Easter Egg’de oyunun 23 Mayıs tarihinde duyurulacağı ileri sürülmüştü ve bu teori de doğru çıktı.

Battlefield V’te Ne Olacak?

İnsanlar çoğunlukla oyunda yüksek teknoloji ürünü silahlarla modern savaşlar görmek istiyor fakat birçok kişi oyunun II. Dünya Savaşı’nda geçeceğini düşünüyor. BF’nin serideki son II. Dünya Savaşı oyununu 10 sene önce çıkarmasını, son oyunlarının I. Dünya Savaşı’nı anlatmasını ve en büyük rakipleri Call of Duty’nin son oyununun II. Dünya Savaşı’nı anlattığı gerçeğini göz önüne alırsak bu teori daha da güçleniyor. Fakat daha önce dediğimiz gibi, elimizde elle tutulur bir kanıt olmadığı için kesin bir bilgi veremiyoruz ve EA’nin oyuncuların sesine kulak verebileceği ihtimalini de göz ardı etmiyoruz.

Peki siz bu yeni oyundan ne bekliyorsunuz? CoD’u silip süpürebilecek mi? Fortnite’ı tahtından indirebilecek mi? Modern savaşları mı yoksa WW2’yi mi konu alacak? Düşüncelerinizi belirtmekten çekinmeyin, hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.