Ev / Haberler / BAU SuperMassive’e Dev Sponsor : Monster Notebook!
Poster gg

BAU SuperMassive’e Dev Sponsor : Monster Notebook!

Ülkemizin önde gelen eSpor kulüplerinden biri olan ve geçtiğimiz günlerde LoL Kış Mevsimi Finalini kazanarak adından söz ettiren SuperMassive, Monster Notebook‘un sponsorluğunu aldı.

İki dev ismin bir araya gelmesi her iki tarafı da memnun etti ve Türk e-spor sektörüne büyük katkı sağladı. Ayrıca KMF’yi kazandığı için Brezilya’da São Paulo’ya MSI’a gidecek olan SuperMassive takımının, ülkemizi uluslararası alanda temsil ederken böyle kaliteli bir firmadan destek alması sadece kulübe değil ülkenin e-spordaki imajına da güzel bir katkı sağlayacak gibi duruyor.

Haberin anlatılacak kısmını anlattığımıza göre iki taraftan da açıklamalara geçebiliriz. Monster Genel Müdürü İlhan Yılmaz, “Hem Türkiye’de başarı sahibi olmuş hem de yurtdışında ülkemizi temsil etmiş olan BAUSuperMassive’e sponsor olmaktan gurur duyuyoruz. Oyuncular bizi seviyor, biz de oyuncuları seviyoruz. Her fırsatta ülkemizdeki oyun kültürünün ve e-sporun gelişmesine destek sağlayarak da bu sevgiye karşılık vermeye çalışıyoruz. İki Türk markasının ve oyun dünyasının iki güçlü ismi Monster ve BAUSuperMassive’in iş birliğinin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum.” açıklamasını yaptı.

BAU SuperMassive Genel Menajeri Ulaş Gülkirpik ise “Monster markası ile birlikte çalışmak bizim için büyük bir mutluluk. Ürünlerinin kalitesi ve markalarının prestiji çok yüksek. Biz de böyle bir iş ortaklığını gerçekleştirebildiğimiz için gururlanıyoruz. Ayrıca zorlu bir uluslararası arenada mücadeleyi hedefleyen bir Türk takımının, yüksek rekabetçi bir sektörde başarı yakalamış bir Türk markası ile bir araya gelmesinin de çok anlamlı olduğunu düşünüyorum. Hem sponsorlarımızı hem de takipçilerimizi en iyi şekilde yurtdışında temsil edeceğimize yürekten inanıyorum. Markalarımız için hayırlı olmasını diliyorum!” ifadelerini kullandı.

Bize de BAUSUP’a MSI’da ülkemiz adına başarılar dilemek, Monster’a teşekkür etmek, iki tarafa da anlaşma için hayırlı olsun demek düşer.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın 🙂

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.