Ev / Tanıtım Yazıları / Bedava Steam Kodları – Thatsgamebro
Poster gg

Bedava Steam Kodları – Thatsgamebro

Bugün sizlere bir süredir aktif olan ve kullanıcılarına Steam konusunda önemli bilgiler aktaran, aktif ve kalemi güçlü bir siteden bahsedeceğiz. Site’ye Google ya da sosyal medya üzerinden denk gelmiş olmanız muhtemel. Çünkü ülkemizde E-Spor ve Steam başlıklarında aktif ve özgün site sayısı fazlasıyla kısıtlı. Eğer merak ediyorsanız sitemizin ismi Thatsgamebro. Sosyal medya üzerinde de gayet aktif rol oynuyorlar ve takip etmeye değerler. Bunlardan yana şüphemiz olmadığını belirttiğimize göre sitede başka neler olduğuna ve kullanıcılarına neler sunduğuna değinelim dilerseniz. Çünkü konu oraya geldiğinde saymakla bitmez derecede kaliteli içeriğe sahipler. Biz yine de bir yerlerden başlayalım, sonrasında karar sizin.

Bildiğiniz üzere Steam global bir marka ve korsan oyunculuğu çok büyük ölçüde azaltmayı başardı. Fakat Doların, Türk Lirası karşısındaki değeri ya da oyun yapımcılarının ilgisizliği gibi sebeplerden dolayı ülkemizde Steam kullanıcısı olmak çoğu zaman bütçeleri zorlayabiliyor. Durum böyle diye korsan oyuncu mu olacağız? Hayır elbette. Bedava Steam Kodları arayışına girmek en azından bütçe gerektirmeyen ve faydasını göreceğimiz bir eylem olacaktır. Neyse ki site bu konuda içeriğini kullanıcılarıyla paylaşmış. Dilediğinizce okuyup, sonuna kadar faydalanmak elinizde.

Yukarıda da kısmen değindiğimiz gibi ücretsiz steam oyunu oynamak ülkemiz oyuncularının da en doğal hakkı. Bu konuda gayet geniş bir oyuncu nüfusuyla ülkemize de ağırlık verilmesi gerekmekte zaten. Yine de steam hakkında maalesef bilmediğimiz birçok şey var ve ülkemize sağlanan destek yetersizliği ve sitelerin içerik üretmemesi bu durumu daha da körüklüyor. Tabii site bu konuya da el atmış durumda. Başarılı bir steam kullanıcısını gösteren 3 unsur vardır demek yanlış olmaz. Birincisi kullanıcının kütüphanesi diyebiliriz. Bol bol oyun olacak ki oyuncu olduğunu herkes görsün. İkincisi kullanıcının envanteri desek yine yanlış olmaz. Oynadığı oyunlara olan güçlü bağını ortaya koyduğu bir gerçek. Diğeri ise kullanıcının sahip olduğu steam seviyesidir sanırım. Steam seviye konusu bayağı önemli diğerlerine nazaran. Çünkü oyunu parası olan herkes satın alabiliyor ama sadece çok oyunla Steam’de güçlü bir profile sahip olmak mantıklı değil, hiç oynamadan depolamak çözüm yolu değil sonuçta. Site bu konuyu da derinlemesine işlediği ve çok işe yarayan taktikler verdiği bir makalesini kullanıcılarıyla paylaşmış. Okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Kendi ekibimizle seviye kasmaya başladık sayelerinde.

Gördüğünüz gibi kendilerini takibe almak ve son haberleri onlardan takip etmek için birçok sebebe sahipsiniz. Zaten ziyaret ettiyseniz kalemlerinin sahip olduğunu görmüş olmanız lazım. Oyun medyasına birçok alandan içerik üreten ve özgün bir şekilde ayakta kalmayı başarmış olan projeye yayın hayatları boyunca başarılar diliyoruz. Siz ne yapın, ne edin bu siteyi yıldızlayın. Hiç olmadı Steam ve E-Spor konusunda içerikleri takip ettiğiniz bir yeni araç kazanmış olursunuz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.