Ev / Haberler / Bethesda’nın Yeni Türkiye Distribütörü: CD Media Türkiye
Valorant names

Bethesda’nın Yeni Türkiye Distribütörü: CD Media Türkiye

CD Media Türkiye ile Bethesda ortaklığının ilk oyunu Wolfenstein Youngblood olacak.

Bildiğiniz üzere CD Media Türkiye, Nintendo ile çalışıyordu. Firma Bethesda‘nın da ülkemizdeki distribütörü oldu. Tam olarak Türkiye pazarına giremeyen CD Media, imzaladığı ortaklık ile hedefine ulaşacak gibi görünüyor.

The Elder Scrolls ve Fallout gibi amiral gemilerin yapımcısı olan Bethesda ise E3 2019′daki sunumuyla olumsuz tepkiler almıştı.

CD Media‘nın bu dağıtımdaki ilk oyunu Wolfenstein Youngblood Deluxe Edition olacak. MachineGames‘in bu oyunu Arkane Studios Lyon ortaklığı ile yaptığını da belirtelim. Wolfenstein, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC platformlarında satışa sunulacak.

Oyun 26 Temmuz 2019‘da piyasaya sürülecek. Aynı zamanda bu tarih QuakeCon etkinliğinin başlangıç tarihi. Bu tarihte Bethesda oyunlarını Steam’den indirimli olarak temin edebilirsiniz.

QuakeCon Steam İndirimleri

Ayrıca Wolfenstein Youngblood oyununu PlayStation Store’dan ön sipariş verirseniz Legacy Paketi’ni ve BJ Blazkowicz’in kıyafet ve silahlarını açabilirsiniz. Oyunda BJ’nin ikiz kızlarından biri olarak oynayacaksınız ve kayıp babasını 1980’li yıllarda Paris’te arayışa çıkacaksınız.

Ayrıca oyunda hakim olan retrowave akımı çoğumuzu tatmin edecek gibi duruyor.

Oyunun E3 fragmanına ise Carpenter Brut‘tan Sexkiller on the Loose eşlik ediyor. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Almina Kahyaoğlu

MMORPG hayranı ve sanırım oyungg yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.