Ev / Haberler / BEWARE, Araba Yarışı ve Korku Birleşirse Ne Olur?

BEWARE, Araba Yarışı ve Korku Birleşirse Ne Olur?

Poster gg

Bazılarımız araba yarışı oyunlarını sever. Bazılarımız ise korku oyunlarında ter dökmekten hoşlanır. Peki bu iki tür eğer birleşseydi ne olurdu? İşte bu sorunun cevabı: BEWARE.

Gördüğünüz gibi atmosfer hiç iç açıcı değil.

“BEWARE:Araba Yarışı ve Korku Türlerinin Birleşimi”

Daha önceden “Driving Survival” olarak bilinen fakat adı sonradan Beware olarak değiştirilmiş oyunumuz korku türüne çok yeni bir soluk getiriyor. Oyun şimdilik bildiğimiz kadarıyla gece geçiyor. Oyuna karanlık hakim ve yolumuzu farlarımızla ve yol ışıklarıyla bulmak zorundayız. Asfalt yolları, toprak yolları, patikaları, otoyolları hatta bazen tarlaları bile kullanmak zorunda kalacağız. Bunun nedeni oyunda arabanın içinden çıkamıyor olmamız.

Kullandığımız araba da yarış arabası sayılmaz.

Neden kovalandığımız veya takip edildiğimizi henüz bilmiyoruz. Ayrıca oyunda çok fazla düşman yok. Oyun daha çok bize paranoyaklık yaşatarak sürekli camlardan dışarı bakmamızı ve aynalarımızı kontrol etmemizi sağlıyor.  Bu da bizi yol ayrımında seçim yapmadan önce bir çok kez düşünmemize sürüklüyor. Arabanın içinden hiç ayrılmayan birincil görüş kamerası ise bize gerçekten klostrofobi duygularını tattırıyor diyebiliriz.

İşte tüm oyun burada kısılıp kalıyoruz.

Oyunumzun şimdilik sadece demosu çıkmış durumda. Eğer demoyu kendiniz oynamak isterseniz buradan indirebilir, aşağıdan ise demoyu izleyebilirsiniz. İyi Seyirler!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.