Ev / Haberler / BİM, Profesyonel Oyuncu Faresi Steelseries Rival 110’u Satışa Sunuyor!

BİM, Profesyonel Oyuncu Faresi Steelseries Rival 110’u Satışa Sunuyor!

Poster gg

Hepimiz BİM’in oyuncular için normal fiyatından ucuza satışa çıkardığı ekipmanları, konsolları ve parçaları ilgiyle takip ediyoruz. Uygun fiyatlı Playstation 4 satışından sonra bilgisayar oyuncuları da kendileri için uygun fiyatlı bir ekipman için beklemeye geçti. Geçtiğimiz günlerde gelecek haftanın satış kataloğunda gösterilen Rival 110 Gaming Mouse 139 TL üzerinden satışa sunulacak. Normal piyasa fiyatı internet üzerinden 160-190 TL arasında değişen bir oyuncu faresi olduğunu düşünürsek ortalama fiyatının %30-%35 oranlarında aşağıya çekiyor.

Rival 110

Rival 110 Özellikleri

7.200 CPI / 240 IPS değerlerine sahip olan bu cihaz 87,5 gram ağırlığında ve 6 tane tuş bulunduruyor. Standart bir fareye göre üzerinde 1 adet DPI ayarlama tuşu ve ileri-geri tuşları bulunduruyor. 100-150 TL fiyat aralığındaki oyuncu farelerinde hem markasının güvenilirliğiyle hem de sağlamlığıyla artı puan toplayan fare, oyunseverler için de birçok artı puan kazandırıyor. Bunlara örnek verecek olursak ağırlığı, rahatlığı gibi özellikler verilebilir. TrueMove1 sensörü ile çok hızlı tepkime vadeden fare 30 milyon garanti tıklama ömrüne sahip. Simetrik oluşu hem sağ elliler için hem sol elliler için uygunluk sağlıyor. Çoğu oyuncunun hoşuna giden renkli ışıklandırma bu fare üzerinde de bulunuyor. Ekstra bilgisayar uygulamasıyla da avantajlar sağlayan Rival 110, çoğu kişiye göre çevresindeki en iyi farelerden gösteriliyor.

Rival 110

Birçok espor düzeyindeki oyuncunun da tercih ettiği fareyi bir mağazada test etme şansım olmuştu. Elime çok rahat uyum sağlayan bu oyuncu faresi çok hoşuma gitmişti. BİM’de uygun fiyatla satışa sunulacağını duyduğumda direkt alma fikri aklıma geldi. Parasını Rival 110’a verebilecek herkese tavsiye ederim fakat bunun yanında daha ucuz bir fare olan ve birçok fazla özelliği bulunan Logitech G300S oyuncu faresini de öneririm. Birçok atanabilir tuşu olan bu fare bana göre Rival 110’dan daha iyi. Fakat kişiden kişiye değişen zevkiniz hangisine uyum sağlıyorsa fikriniz ona göre şekillenecektir. Yine de alacak olanlar ellerini çabuk tutmalılar çünkü bu oyuncu faresi her mağazaya sınırlı sayıda gelecektir.

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.