Ev / Haberler / BİM Razer Deathadder Satacak!

BİM Razer Deathadder Satacak!

Valorant names

Neredeyse her mahallede, her sokakta açtığı mağazalarla bir şekilde karşımıza çıkan BİM bu hafta oyuncuları oldukça sevindirecek. BİM Razer Dearhadder oyuncu mouse’unu oldukça uygun bir fiyattan satışa sunmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Bildiğiniz gibi BİM sunduğu uygun fiyatlı ürünler ile dikkat çeken bir market zinciri. Her hafta değişen farklı ürünleri de piyasanın geneline göre oldukça uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluşturan BİM bu hafta biz oyuncuları da ilgilendiren bir ürün sunacak. Daha önce de oldukça uygun fiyatlar ile değişik teknolojik ürünler satan BİM bu hafta Razer Deathadder‘ı raflarında bulunduracak.

BİM Razer tarafından üretilen ve oldukça beğenilen oyuncu mouse’u Deathadder’ı piyasanın oldukça altında bir fiyata satmaya hazırlanıyor. 3500 dpi çözünürlük ve 3.5G optik sensör gibi özellikleri ile tam bir oyuncu dostu olan Deathadder 175 TL fiyat etiketi ile raflarda olacak. 16 Ağustos ve 23 Ağustos tarihleri arasında satışta olacak olan Deathadder için oyuncular mağaza önlerinde uzun kuyruklar oluşturur mu bilinmez ancak 175 TL gibi bir fiyat bu ürün için oldukça iyi bir rakam. Bizim tavsiyemiz eğer bir mouse’a ihtiyacınız varsa Deathadder’ı kaçırmamanız yönünde. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.