Ev / Haberler / BioWare’in Mass Effect ile İşi Bitmedi!
Poster gg

BioWare’in Mass Effect ile İşi Bitmedi!

Mass Effect severlere müjdemiz var. BioWare genel yöneticisi Casey Hudson, Mass Effect’in hala hayatta olduğunu ve yeni Mass Effect oyunları gelebileceğini belirtti. 

“Bana göre Mass Effect hayatta. Muhteşem olacağını düşündüğün şeyler sürekli kafamda dönüp duruyor. Bu sadece en kısa sürede geri dönmemizle ilgili.”

Anthem ve Dragon Age ekiplerinin başında olan Mark Darrah ise şu sözleri söyledi.

“Mass Effect ile işimiz kesinlikle bitmedi. Anlatacak bir sürü hikaye var. Söküğü çekince arkasından gelecek bir sürü şey mevcut. Mass Effect: Andromeda ya da Mass Effect 3’ten anlatabileceğimiz şeyler var. Keşfedilmesi oldukça ilginç bir alan var.”

Anthem’in iyi bir senaryoya sahip olacağı söylense de, bu habere inanmak biraz güç. Sonuçta çevrimiçi bir oyun olan Anthem’de, oyuncuların odaklanacağı noktalar rekabet ve güçlenmek olduğundan dolayı, birçok çok oyunculu oyunda olduğu gibi senaryonun etkisini yitirmesi mümkün. Fakat geliştirici BioWare olunca, oyuncular umutlarını yüksek tutuyor.

BioWare’in şu an Anthem’e yoğunlaştığı ve aynı zamanda yeni Dragon Age üzerinde çalıştığı biliniyor. Dolayısıyla yeni Mass Effect oyununu gözlemek için henüz erken. Yine de geliştirici stüdyodan böyle bir haber almak sevindirici.

Yeni Dragon Age oyunundan ilk fragman:

BioWare Oyunları Hakkında

Bu zamana kadar senaryoya ve tek kişilik oyunlar geliştirmiş olan stüdyo, Dragon Age ve Mass Effect ile oyun dünyasında ayrı bir yere sahip. BioWare serisinin severleri Anthem’den dolayı biraz endişelenmişti. Oyuncular, BioWare gibi sağlam bir stüdyonun dümeni çevrimiçi oyunlara kırdığını düşünüyordu. Fakat yeni Dragon Age oyunu duyurusu ve Mass Effect serisinin devam edeceği haberi ile gönüllere su serpildi.

Serinin son oyunu Mass Effect Andromeda, bir franchise killer yani seri bitirici olarak değerlendirilmiş fakat serinin severleri yine de oyuna kucak açmıştı.

Oyun haberlerine anında ulaşabilmek için bizi Instagram‘dan takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.