Ev / Haberler / Bir Sonraki Steam İndirimleri Ne Zaman?
Valorant names

Bir Sonraki Steam İndirimleri Ne Zaman?

Biz oyuncular, özellikle Steam kullanan PC oyuncuları, oyun almak için genellikle Steam’in büyük indirimlerini bekleriz. Yılbaşı ve Noel indirimi daha iki hafta önce bitmişken yeni bilgilere göre çok yakın bir tarihte tekrar büyük bir Steam İndirimleri görebiliriz.

İndirimimizin adı “Lunar New Year Sale” yani Çin Yeni Yılı‘nın kutlandığı tarihler aslında. Steam daha önce de bu tarihleri indirim yaparak kullanmıştı. Steam Database adlı sitenin attığı tweet’e göre bir sonraki Steam indirimi Çin Yeni Yılı’nda yani 15 Şubat ve 19 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. Steam Database daha önceden de bu tarz sızıntı bilgileri doğru bir şekilde vermiş bir site.

Attıkları tweet’te sızıntının Steam’in Greenlight özelliği yerine getirdiği Steam Direct olduğunu söylüyorlar. Geçen yıllara bakılırsa indirim Yılbaşı İndirimi kadar büyük olmasa da yine de haftalık indirimleri katlayacak cinsden olacak. Karne harçlıklarınızı biriktirmeyi unutmayın.

15-19 Şubat tarihlerinde Çin Yeni Yılı indirimlerini kaçırmayın! Buradan Steam Mağazası’na ulaşabilir, buradan ise eğlenceli paylaşımların yapıldığı Facebook grubumuza katılabilirsiniz. İyi Oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.