Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Bizlere LoL’ü Sevdiren İkili Jhonnie ve Glandal Jübile Yaptı!
Valorant names

Bizlere LoL’ü Sevdiren İkili Jhonnie ve Glandal Jübile Yaptı!

Riot Games’in sevilen efsane sunucuları Caner “Jhonnie” Güngörür ve Uğur “Glandal” Ülger Rift Rivals 2017 finaliyle sunuculuk kariyerlerini sonlandırdılar.

 

İkili, Rift Rivals 2017 TR vs. BDT finali olan 1907 Fenerbahçe e-Spor-Vega Squadron maçıyla jübile yaptı. Bizlere inanılmaz maçların sunumlarını yapan, her zaman her etkinlikte mutlaka bulunup bizlerle fotoğraflar çekinen, yolda, sokakta, markette nerede olursa olsun karşılaşınca işi gücü bırakıp bizlerle saatlerce muhabbet eden insanlardı Jhonnie ve Glandal. Kendilerini şüphesiz ki çok özleyeceğiz, ancak Riot Games’ten bir yere ayrılmıyorlar. Sadece artık ekranların önünde değil biraz daha arka planda bizler ve e-Spor için uğraşıyor olacaklar.

 

Sizlerle bu yazıda ikilinin sunduğu bir maçı paylaşmak istiyoruz. İkisine göre de, sundukları en heyecan verici maç buymuş. Eh, bizler için de öyleydi diyebiliriz.

 

BJK – INTZ Wildcard 3.Maç

 

Kendileri için derlediğimiz ufak da bir fotoğraf galerimiz var.

BJK – INTZ 3.Maç sonrası 🙂

 

Çok eskilerden bir fotoğraf…

 

Jübile maçlarından hemen önce Glandal’ın kendi Twitter hesabından paylaştığı selfie…

 

Glandal’ın o bakışları 😀

 

 

 

Riot Games Türkiye’nin jübile maçından sonra Jhonnie ve Glandal için hazırladığı Veda Belgeseli.

 

 

Biz gerçekten sizleri çok sevdik. Yeri geldi sizlerle sevindik, güldük, eğlendik, bağırdık, çağırdık. Yeri geldi sizlerle üzüldük, hayal kırıklığına uğradık, sinirlendik, hatta belki ağladık… Biliyoruz, yine oralarda bir yerlerde bizler için elinizden gelenin fazlasını yapıyor olacaksınız, ama yine de içimiz bir buruk uğurluyoruz sizi bu kameraların önünden. Her TBF gözlerimiz arayacak o meşhur “TBF Sunucuları Belli Oldu” yazısı içinde geçen sizin adınızı. Unutmadan, Twitter’dan da sakın kopmayın! Her zaman aktif olarak kullanmaya devam edin. Yoksa çok özletirsiniz kendinizi :).

 

Hep orada olmaya devam edin. Sizi seviyoruz.

-Sihirdarlar 🙂

Hakkında Sencer Yücel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.