Ev / Haberler / Black Desert Online Kapalı Beta Testleri Başlıyor
Poster gg

Black Desert Online Kapalı Beta Testleri Başlıyor

Duyurulduğu ilk günden beri dinamik oyun yapısı, daha önce görülmemiş detaylara sahip karakter yaratma ekranı ve alışık olmadığımız level atlama sistemi ile dikkatleri üzerine çeken Black Desert Online’ın kapalı Beta testleri başlıyor.

black desert online
Black Desert Online

Son zamanların en çok dikkat çeken MMORPG oyunu olan Black Desert Online ülkemizde adını ilk olarak maalesef kötü bir biçimde duyurmuştu. Türkiye dahil pek çok ülkeye uyguladığı IP ban sebebiyle yakın zamana kadar ülkemizde pek taraftar toplayamayan oyun Türk oyun severlerin beğenisine ilk olarak geçtiğimiz günlerde düzenlenen GameX fuarında sunulmuştu.

Oyunun kapalı Beta testleri için ön kayıt tarihleri 11 Eylül – 30 Ekim arası olarak açıklandı. Kapalı Beta başlangıç tarihi ise 8 Kasım olacak. Oyunun resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre kapalı Beta başlamadan önce birçok kullanıcının başvurusu kabul edilerek katılımcı sayısı olabildiğince yüksek tutulacak. Bu da oyunu denemek isteyen kullanıcılar açısından sevindirici bir haber. Ön sipariş paketini satın alan kullanıcılar ise hiçbir başvuruya gerek duymaksızın katılım hakkı elde etmiş olacaklar. Kapalı Beta aşamasında yer almanın oyunculara bazı getirileri olacak. Başvuru döneminde ve karakter oluşturma sürümü aşamasında yapılacak olan özel etkinliklerle hediyeler kazanılabilecek.

Oyunun resmi sayfasından yapılan bilgilendirmede erken erişim paketlerinin içeriğine de yer verildi. 6 Eylül tarihinde başlamış olan ön satış dönemi 12 Kasım’da bitecek. Bu tarihler arasında kullanıcılara sunulan üç paketten birini satın alan oyuncular oyun içinde özel ünvanlara, özel oyun içi eşyalara ve karakter adını herkesten önce belirleyebilme gibi haklara sahip olacaklar. Ayrıca kullanıcılar yarattıkları karakterleri kaybetmeden oyun tam sürüm olarak piyasaya çıktığında kullanabilecekler. Şu an için Asya pazarından çıkan en başarılı MMORPG olarak gösterilen oyun kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek mi hep beraber göreceğiz.

Oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.