Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Blair Witch Oynanış Videosu Yayınlandı

Blair Witch Oynanış Videosu Yayınlandı

Poster gg

Oyuncuların merakla beklediği Blair Witch oynanış videosu geçtiğimiz gün yayınlandı. 

Geliştiricisi Bloober Team tarafından ‘birinci kişi psikolojik korku oyunu’ şeklinde tarif edilen oyunun ilk fragmanında gördüğümüz kadarıyla bize bir köpek eşlik edecek. Çeşitli komutlar vererek yönlendirebileceğimiz köpeğimiz, oyuncu ve çevre etkileşimini sağlayacak.

Blair Witch oynanış videosu dahilinde gördüğümüz kadarıyla, bir şeyleri araması veya yeri kazması için köpeğimizi yönlendirebileceğiz. Oynanış videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Fragmanda göze çarpan bir başka şey ise oyunun grafikleri ve atmosferi. Grafiklerinin oldukça gerçekçi olması bir yana, Blair Witch korku atmosferini de başarılı bir şekilde oluşturmuş. Kısa fragmandan gördüğümüz üzere oyun, sizi psikolojik olarak yormayı hedefliyor.

Ayrıca fragmanda pek fazla görmesek de, etrafta hızlı hızlı dolaşan kızıl yaratıklarıyla sizi bolca gerecek. Tüm bu vadettiği atmosfer, gerilim ve korkuyla Blair Witch, yarattığı merakı perçinlemeyi başarıyor. Oyunun 30 Ağustos 2019 tarihi itibariyle Steam üzerinden satın alınabileceğini de hatırlatalım.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Onat ÇAKALCI

Yeni şeyler tüketmeyi ve bunları çevremdekilerle paylaşmayı severim. Tıpkı burada yapmaya çalıştığım gibi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.