Ev / Haberler / Blizzard Yeni Overwatch Karakterini Duyurdu!
Valorant names

Blizzard Yeni Overwatch Karakterini Duyurdu!

Bu yılın merakla beklenen oyun etkinliklerinden olan BlizzCon’dan Overwatch için yeni bir karakter haberi geldi. Gelin hep birlikte bir göz atalım.

Moira

Oyun dünyasının devlerinden olan Blizzard’ın her yıl düzenlediği ve oyunları ile ilgili yeni gelişmeleri duyurduğu BlizzCon’dan heyecanlandıran haberler geldi. Firma en yeni oyunları olan Overwatch için oyuncuların uzun zamandır beklediği yeni bir destek sınıfı karakteri duyurdu. Karakteri etkileyici bir animasyonla tanıtan Blizzard oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek mi göreceğiz. Lafı fazla uzatmadan yeni karakterimizi tanıyalım.

Yeni destek sınıfı karakterimizin adı Moira. Animasyondan anladığımız kadarıyla kendisi Overwatch evreninin kötüleri diyebileceğimiz Talon grubuna üye. Moira’nın yeteneklerine gelecek olursak kendisi oldukça hareketli bir destek sınıfı karakteri olacak gibi. Karakterimiz Fade adlı yeteneği ile kısa mesafeli bir ışınlanma gerçekleştirebiliyor. Bu yeteneği sayesinde kalabalık çatışmaların arasından sıyrılması ya da zor durumdaki takım arkadaşlarının arasına girmesi oldukça kolay olacaktır. Özellikle Biotic Orb adlı yeteneği ile Fade birlikte kullanılırsa her iki durumda da takımına büyük katkı sağlayacaktır. Biotic Orb adlı yeteneği ise birden çok takım arkadaşının sağlığını arttırırken, rakiplerine zarar veriyor. Karakter Biotic Grasp yeteneği ile takip ettiği bir takım arkadaşının can değerini yükseltiyor. Fade yeteneğinde olduğu gibi bu yetenek de rakiplere karşı bir silah olarak kullanılabiliyor. Moira’nın ultimate yeteneği ise Coalescence. Bu yetenek sayesinde Moira yine takım arkadaşlarını iyileştirirken, düşmana büyük miktarda hasar veriyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi Moira’nın karakter tanıtımı ile baş başa bırakalım.

Sizin yeni karakter hakkında düşünceleriniz neler? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.