Ev / Haberler / BlizzCon 2017 Geldi Çattı!
Valorant names

BlizzCon 2017 Geldi Çattı!

Oyun dünyasının en merakla beklenen etkinliklerinden olan BlizzCon bu yıl da geldi çattı. Bu yıl 11.cisi düzenlenecek olan etkinliğe Kaliforniya’daki Anaheim Convention Center ev sahipliği yapacak. 3-4 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinliğin biletleri ise tükenmiş durumda. Fakat etkinliği evinden takip etmek isteyen izleyiciler için Virtual Ticket’lar 29.99 Euro fiyatı ile hala satışta. Tabi Virtual Ticket ile gelecek olan hediyeler de işin artısı.

BlizzCon 2017

Oyun dünyasının devlerinden olan Blizzard’ın her yıl oyunları ile ilgili yeni detayları verdiği etkinlikte bu yıl gözler özellikle firmanın yeni amiral gemisi olan Overwatch’a çevrilmiş durumda. Geçtiğimiz Mayıs ayında 1. yaşını dolduran oyuna dair en merak edilen konu ise yeni bir karakter görüp göremeyeceğimiz. Oyunun geliştirici ekibinin başındaki isim olan Jeff Kaplan’ın geçtiğimiz günlerde söylediği ‘’İçtenlikle söyleyebilirim ki Hero 26 oynanabilir ve eğlenceli bir karakter olacak, bütün söyleyebileceğim bu.’’ sözleri oyuncuları heyecanlandırmıştı. Geçtiğimiz yılın etkinliğinde Sombra karakterinin tanıtılmış olması bu yıl için beklentileri arttıran bir diğer faktör. Diğer yandan Diablo III’ün Necromancer sınıfına değişiklikler gelebileceğini tahmin ediyoruz. Hayranların Diablo IV’ü bekledikleri çok açık fakat bunun için hala çok erken olduğunu söylemek zor değil.

Firmanın diğer oyunları olan Heroes of the Storm, StarCraft ve World of Warcraft için ne gibi değişiklikler göreceğimiz ise şimdilik merak konusu. Fakat geçtiğimiz yılların etkinliklerini baz alırsak Blizzard bu yıl da oyuncuları büyük oranda mutlu edecek gibi görünüyor.

Etkinlikte sadece oyun tanıtımları görmeyeceğiz elbette. Cosplay yarışmaları, sahne şovları ve Espor müsabakaları da bizleri bekliyor olacak. Bu yıl için ne gibi yenilikler göreceğimizi merakla bekliyoruz. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.