Ev / Blog / Blog Hakkında – Merhaba Dünya
Poster gg

Blog Hakkında – Merhaba Dünya

Blog Hakkında – Merhaba Dünya

Merhaba millet, sizlerle neredeyse 3 aydır Oyun sektörünün nabzını tutuyor, olabildiğince eğlenceli içerikler hazırlamaya çalışıyoruz. Kategori olarak Teknoloji Haberleri, Oyun Haberleri, Listeler, Testler gibi kategoriler aslında içeriklerimiz için gayet yeterli oluyordu fakat bunun haricinde sektörde olan biteni gerek eleştirdiğimiz, gerekse bunlar üzerine konuştuğumuz bir bölüme ihtiyacımız vardı, yani en azından benim (Eran Küçük).

Ne Olacak Burada?

Aslında yukarıda da ufaktan bahsettiğim gibi Oyunlar hakkında makaleler yazılıp çizilecek. Bu kategoriyi muhtemelen tek başıma ilerletirim diye düşünüyorum ama belli de olmaz, ilerleyen günlerde göreceğiz. Tabi diğer kategoriler gibi sürekli olarak güncel tutamayabiliriz ama hedef olarak haftada bir yazı paylaşmak gibi bir fikir var şuanda.

Blog Yazarlığı Hakkında

Ortalama 1-1.5 yıldır Blog yazıyorum, daha çok Kişisel Blog şeklinde kendi sitemde yazmış olsam bile editörlük yaptığım bazı Teknoloji ve Sektörel siteler de oldu. Yani öğrendim diyemiyorum ama ufaktan bir şeyler karalamayı becerebiliyorum sanırım bu sürecin sonunda. Yukarıda güncel tutamamaktan bahsettim, sebebine ise burada değineceğim son olarak. Blog yazılarını yazarken daha dikkatli olmak, daha çok araştırmak, daha çok not almak gerekiyor, öyle rastgele yazıp kirletmek istemiyorum bu kategoriyi. Yani haftada bir kere gelecek ama muhtemelen o hafta boyunca o yazıya vakit ayıracağım. Yani diğer bir deyişle kaliteli yazılar ortaya koymaya çalışacağım elimden geldiğince.

Hop Sesimi Duyan Var mı?

Bana kalırsa blog yazıları geniş kitleler okusun diye yazılmaz, yani kategorinin çok okuru olsun diye bir kaygı yok ortada, az olsun ama okuduğunu kavrayan insanlar olsun mümkünse. Umarım burada birçok bilgi paylaşacağız birbirimizle.

İlk yazıdan sizi çok tutmak istemiyorum, diğer yazıda görüşmek üzere! Bu arada aklınızda ‘Şunu da yazın’ gibi fikirler gelirse Kişisel Facebook Profilim üzerinden ulaşıp mesaj bırakabilirsiniz. Kendinize iyi bakın.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.