Ev / Teknoloji Haberleri / Bomba Düzeneği Kurulu Telefonla Selfie Çekerken Havaya Uçtular !

Bomba Düzeneği Kurulu Telefonla Selfie Çekerken Havaya Uçtular !

Bu haberin başlığını gören arkadaşlara belki şaka veya bir film sahnesi gibi gelebilir ancak bu olay birkaç gün önce resmen yaşandı.

Alınan duyuma göre Özgür Suriye ordusu mensubu olan bir grup insan düzenli olarak yaptıkları işlerden olan propaganda videosu çekmek için buluştular.Tam bu sırada patlama da meydana geldi.

Olaya göre konuşma yapma hazırlığında olan grup mensuplarından birisi bu anı ölümsüzleştirmek istemiş olacak ki telefonuna davranarak selfie çekmeye hazırlanıyor.Telefonda bomba olduğunu bilmeyen veya kasti olarak yapılan bu olayda adam telefonun tuşuna basmasıyla birlikte yüksek bir şekilde patlama meydana geliyor ve ortaya bir facia çıkartıyor.Bu olayla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

18 Yaşından küçük kardeşlerimizi etkileyecek bir şekilde sansürsüz bir videodur.İzlerken ve izlettirirken dikkatli olmanızı rica ediyoruz.

 

Hakkında Halfboss

Merhaba arkadaşlar, adım Celal Alperen KAYA, kendim mühendislik üzerine eğitim alsam dahi site,oyun ve teknoloji haberlerini yakından takip ettiğim için böyle bir projeye diğer bir kardeşimle. adım attım Umarım değişik projeler ve düşüncelerimiz zamanla sizin için daha ilgi çekici ve sıkmayan türden olacaktır.

Buna da bak!

Vampyr’ın Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Hepimizin merakla beklediği Vampyr hakkında yeni bilgiler geliyor ve gelmeye de devam edecek gibi görünüyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir