Ev / Haberler / Borderlands 3 E3 Sunumu Da Sürprizlerle Dolu Olacak
Poster gg
Borderlands 3

Borderlands 3 E3 Sunumu Da Sürprizlerle Dolu Olacak

Borderlands 3, duyurulmasının ardından dikkatleri hızla üstüne çekmiş olmasıyla yetinememişçesine, her bir duyuruda oyuncuları daha da heyecanlandıracak detaylarla geri dönmeye devam ediyor. Bir kez daha tüm ilgiyi oyunun üzerine çekmek için E3 konferansını bekleyen Gearbox, CEO’nun yaptığı açıklama ile oyuncuların daha da meraklanmasına sebep oldu.

Gearbox CEO’su Randy Pitchford‘un attığı tweete göre yeni bir oynanış, yeni bir Vault Hunter ve yeni bir gezegen sunumda oyuncularla buluşacak. Pitchford bu detaylarla kalmayıp bir de ‘birkaç sürpriz’ yapabileceklerini duyurdu. Bu kadar eklentinin ve yenilenen bir hikayenin üstüne daha ne gelebilir, biz de bilmiyoruz fakat şimdiden bizleri heyecanlandırdığı kesin.

Borderlands 3

Şimdiye kadar Vault Hunterlardan sadece 4 tanesini gördük: Zane (Operatör), Moze (Asker), FL4K (Canavar Ustası) ve Amara (Siren). Yeni gelecek olan Vault Hunter‘ın aşina olduğumuz sınıflardan mı yoksa yepyeni bir sınıftan mı olacağı gibi detaylardan hiçbirine ne yazık ki henüz sahip değiliz. Konferansa kadar detay verileceğinden şüphemiz olsa da belki oyunun fragmanına benzer, şifreli bir video ya da fotoğraf paylaşılması mümkün olabilir.

Gezegen konusuna gelecek olursak, Borderlands farklı mekanları ve bu mekanlara verdiği atmosfer ile öne çıkabilen bir oyun. Fakat konu ‘gezegenler’ olunca işler bir tık daha ileri taşınıyor. Borderlands 3 bizi önceki oyunlardan bile daha fazla ve farklı mekanlarla tanıştıracak ve yeni eklentilerle tanıştırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Son olarak, konferansta yeni bir Borderlands 2 DLC‘sinin sunulacağı söylentisi de var. Söylenenlere göre bu DLC 2. oyunun bitişi ile 3. oyunun başlangıcı arasında bir bağlantı kuracak. Gearbox bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı, bu sebeple konferansa kadar bu söylentinin doğru olup olmadığını öğrenemeyeceğiz gibi görünüyor.

Dizi, sinema ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.