Ev / Haberler / Borderlands 3 Yeni Fragmanıyla Resmi Olarak Duyuruldu!
Poster gg

Borderlands 3 Yeni Fragmanıyla Resmi Olarak Duyuruldu!

Geçenlerde yaptığımız haberdeki fragmanın ardından Gearbox Software, 28 -31 Mart tarihleri arasında yapılan PAX East etkinliğinde tekrar dikkatleri üstüne çekti. Yeni paylaşılan Borderlands 3 fragmanı ile bildiğimiz detayların üstüne birkaç şey daha eklense de, çıkış tarihi henüz kesinleşmiş değil. Gearbox Software tarihi paylaşmak için ne kadar bekler bilemiyoruz fakat gelin bu süre zarfında yeni fragmanı birlikte inceleyelim.

Fragmanın en başında iki yeni baş düşmanımızla karşılaşıyoruz. Kardeş olduğunu düşündüğümüz bu ikiliden biri, vücudunda kolaylıkla görülen dövmelerden anlaşıldığı üzere, bir Siren. Birkaç saniye sonra da Lilith yeni tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Karakterlerimiz tabii ki bunlarla sınırlı değil, havalı Vault avcılarımız, yeni görünüşleriyle bizlere destek olacak eski dostlarımız, bizim tarafımızda olacaklarını umduğumuz havalı elemanlar ve birçok gelişmiş düşmanımız var. Önceki oyunlarda karşılaştığımız karakterlerle birlikte ayrıca Tales of the Borderlands‘de tanıyıp sevdiğimiz karakterler de önemli bir rol sahibi olacak gibi gözüküyor.

Borderlands 3 Sadece Yeni Karakterlerden İbaret Olmayacak Tabii

Oyundaki diğer detaylara gelirsek, yine belli başlı mekanlarımız olacak. Borderlands 3 bizi yine çöl, bataklık gibi ıssız ve vahşi yerlerden, modern bir şehrin sokaklarına kadar her yerde savaştıracak gibi görünüyor. Bununla birlikte bazı yeni eklentiler de göze çarpmıyor değil. Yepyeni ve ölümcül birçok araç olmasıyla birlikte Mech gibi şeyler göreceğimiz de aşikar. Ve tabii ki fragmanın en önemli kısmı olan Claptrap‘in dubstep dansından bahsetmeyi unutmayalım. Ayrıca milyarlarca silah ve patlamalar da var ama bunlar tabii ki işin sıkıcı kısmı.

 

Gearbox Software, 3 Nisan tarihinde yapılacak olan paylaşımı ile oyunla ilgili daha çok detay vermeyi hedefliyor. Kim bilir, belki kesin bir çıkış tarihi alabiliriz. Gelecek yeni haberleri beklerken Steam üzerinde yapılan, 10 Nisan‘a kadar sürecek olan Borderlands indirimlerini kaçırmamanızı öneririm. Bununla birlikte 3 Nisan‘da 4K güncellemesi alacak Borderlands: The Handsome Collection, yayınlanacak Borderlands: Game of the Year sürümü ve 20 dolara satılması planlanan Borderlands: Tiny Tina’s Robot Tea Party isimli kart oyunu için de bir kenara para ayırmak isteyebilirsiniz. Bu sene aktif bir şekilde çalışıyor olduğunu gördüğümüz şirket, Borderlands 2 VR‘a yaz aylarında ücretsiz bir güncelleme de getirecek. Eh, adamlar bu kadar uğraşıyorken bize de sabırla yeni haberleri takip etmek düşer.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.