Ev / Haberler / Borderlands Paketi Dev İndirimde
Poster gg

Borderlands Paketi Dev İndirimde

Borderlands Paketi Dev İndirimde

Ne zaman “en iyi 10 oyun” listesi görsek, Borderlands listeye dahil oluyor, gerek farklı yapısı, gerek co-op (arkadaşlarla oynama) seçeneği, gerekse grafikleri ile diğer oyunlardan farklılığını ortaya koyuyor. Tabi böyle bir oyunun Steam’de hafta ortası çılgınlığı ile %75-%85 arasını gören bir indirime düşmesi de haber yapmamıza sebep oldu. Paket içeriğini, indirim süresini ve tutarları bir iki başlıkla ele alalım isterseniz?

borderlands 2 hd

Paket İçeriği

En büyük paket ‘Triple Pack’ 35 TL ve ana oyunlar olarak içinde Borderlands, Borderlands 2 ve Borderlands The Pre-Sequel var. Yanı sıra 4 adet DLC’de fiyata dahil, indirim %86 gibi dev bir indirim.

Tavsiye bir paketimiz var sizler için. İlk oyunda çok bir şey göremedik, üçüncü olarak gelen The Pre-Sequel ise fiyat performans olarak isteneni pek veremiyor, bu yüzden eğlencenin dibine vurabildiğiniz ve çıktığı sene ‘Yılın oyunu’ seçilen Borderlands 2’nin bulunduğu 14.75 TL fiyatlı paketi öneriyoruz sizlere. 9 tanede DLC var pakete dahil. Yani bu paketi alıp 3 ay boyunca “Oynayacak oyun kalmadı be” derdinden kurtarabilirsiniz kendinizi. Grafikleri asla yaşlanmayacağı için evladiyelik bir ürün. İndirim %75 gibi uçuk yine, fakat DLC’ler çok sağlam, yani buna değer.

Bitiş Tarihi

Her indirim gibi, bunun da bir sonu olacak maalesef. Cuma günü, yani 9 eylül 2016 tarihinde bitecek indirim. CS GO’da birkaç şeyi satıp alabilirsiniz (Şahsen m4a1-s Muhafız bastım), tavsiyemizdir.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.