Ev / Tanıtım Yazıları / Boruto İzle Anime İzle Naruto Shippuuden İzle
Valorant names

Boruto İzle Anime İzle Naruto Shippuuden İzle

Naruto Shippuuden izle şeklinde aramalar yapılarak izlenebilen bu anime devam nitelikte bir animedir. Naruto Shippuuden konusu ile birlikte Naruto devamı niteliktedir. Naruto’nun iki buçuk yıl süren eğitimi sonrasında geri dönmesi ile ilgili olan bu seri de 2007 yılı itibari ile gösterme girmiştir. Naruto’nun geri dönüşü ile birlikte macera kaldığı yerden devam etmektedir. Naruto artık içinde yer alan dokuz kuyruklu tilkiyi çok daha iyi bir şekilde yönetebilmektedir. Naruto büyümüştür ve eski sakarlıklarından arınmış bir şekilde geri dönmüştür. Çok daha olgun bir Naruto kişilerin karşısındadır.

Boruto Naruto’nun Devamı Mı?

Shpunen, aksiyon ve komedi türünde olan Boruto Naruto’nun devamı niteliğindedir. Boruto konusu ile birlikte ilgi çekicidir. Büyük Ninja savaşı sonrasında 10 yıl geçmiştir ve huzur vardır. Naruto en büyük hayalini gerçekleştirmiştir ve bir Hokage olmuştur. Hinata ile birlikte de son derece mutlu bir evlilik gerçekleştirmiştir. Dünya genelinde bir huzur hakimdir. Beş Kage arasında da savaş yasağı imzalanmıştır. Her şey bu şekilde huzur içerisinde ilerlerken Naruto kendi ailesine vakit ayırmakta zorluk çekmektedir. Neredeyse hiç eve uğramayan Naruto’nun oğlu Boruto bu duruma son derece kızmaktadır. Babasına karşı öfkeli olan Boruto babası gibi olmamayı kafasına koymuştur. Boruto babasından çok daha farklıdır. Daha zekidir ve akademide de başarılıdır. Popüler bir çocuk olan Boruto’nun sosyal ilişkileri de son derece iyidir.Boruto izle şeklinde inetner aratmaları ile birlikte anime izlenebilmektedir.

Boruto Konusu Nedir?

Boruto konusu ile birlikte dikkatleri kendisine çekmekte olan bir animedir. Naruto büyük savaşlardan 10 yıl sonrasında dünya genelinde huzuru sağlamıştır. Beş Kage arasında imzalanmış olan sözleşme ile birlikte savaş yasağı gelmiştir. Böylece dünya genelinde her şey yolunda gitmektedir. Bir nesil kısa süre içerisinde değişime uğramıştır. Bu huzurun bir bedeli olarak Naruto son derece yoğun olmaktadır. Bu nedenle eve neredeyse hiç uğramayan Naruto aile ile yeteri kadar vakit geçirememekte ve ailesiyle ilgilenememektedir. Bu durum karşısında son derece mutsuz olan Boruto babasına karşı öfke beslemektedir. Bu öfke onu nasıl bir Ninja olmaya itecektir?Anime izle şeklinde aramalar yapılarak anime serileri izlenebilmektedir.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.