Ev / Haberler / “Breaking Bad” Filminden İlk Tanıtım Geldi!

“Breaking Bad” Filminden İlk Tanıtım Geldi!

Poster gg

Efsane dizi Breaking Bad’in Netflix tarafından yayınlanacak olan  filminden ilk tanıtım geldi. El Camino: A Breaking Bad Movie adındaki filmin yayın tarihi de açıklandı. Detaylar haberimizde.

Altın Küre ödüllü ünlü ABD dram dizisi Breaking Bad, sanıyoruz ki izleyen herkesin kalbinin tahtında kendine yer edinmiştir. Etkileyici karakterleri, her sahneyi film tadında kılan sinematografisi, benzeri olmayan senaryosu sebebiyle büyük bir kitle tarafından “gelmiş geçmiş en iyi dizi” olarak anılan Breaking Bad‘in filminin çıkacağı, herhalde internet aleminin en popüler dedikodularından biriydi, ta ki gerçek olana kadar…

Netflix tarafından yayınlanacak, Vince Gilligan tarafından yazılıp yönetilecek El Camino: A Breaking Bad Movie’den ilk tanıtım geldi.

Tanıtımdan da anlaşıldığı üzere film, kaçak durumda olan Jesse Pinkman (Aaron Paul) üzerine kurulu olacak. Breaking Bad‘in en etkileyici karakterlerinden biri olan Walter White‘ın ( Bryan Cranston) ise filmde olup olmayacağı konusunda kesin bir bilgi yok.

Tanıtımda açıklandığı üzere 11 Ekim 2019’da seyircilerle buluşacak olan film için beklentimiz çok büyük. Game of Thrones’un aksine final sezonuyla da bizi kendine hayran bırakan Breaking Bad‘in aklımızda hep muhteşem bir yapım olarak kalmasını diliyoruz. El Camino: A Breaking Bad Movie’nin  dizinin de yaratıcısı olan Vince Gilligan  tarafından yapılacağı içimizi rahatlatsa da endişelerimiz olduğunu belirtir, daha fazla sinema haberi için bizi takip etmenizi öneririz.

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.