Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Broke Protocol: Online City RPG Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz!
Poster gg

Broke Protocol: Online City RPG Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Insurgency sonrası Steam cephesinden yine oyuncuların yüzlerini güldürecek bir haber var. Steam’de 10 lira fiyat etiketine sahip olan Broke Protocol: Online City RPG kısa süreliğine ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.
broke protocol

Var Mı Bedava Oyun Gibisi?

Oyunları seviyoruz, bedava oyunları daha da çok… Broke Protocol: Online City RPG grafik takıntısı olmayan oyuncular için keyifli bir deneyim sunmaya aday olabilecek bir oyun. İçerdiği rol yapma ögelerini açık dünya yapısı üzerine yedirmiş olan oyun size eğlenceli saatler vadediyor. Oyunda ister para hırsı ile yanıp tutuşan bir soyguncu olun, isterseniz tek derdi insanlara yardım etmek olan bir sağlık personeli. Bu gibi seçimler sayesinde arkadaşlarınız ile de keyif alarak oynayabileceğiniz oyuna sahip olmak için tek yapmanız gereken buraya tıklamak ve ‘Oyunu Yükle’ butonuna tıklamak.

Oyunun henüz erken erişim sürecinde olduğunu ve inceleme puanlarının karışık olduğunu söylemekte de yarar var. Bağımsız bir yapım olmasını da göz önünde bulundurarak pek büyük beklentiler içine girmemenizi öneririz. Şimdiden iyi oyunlar. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.