Ev / Haberler / Bruce Lee’nin Hayatını Anlatan Filmden Fragman Geldi!

Bruce Lee’nin Hayatını Anlatan Filmden Fragman Geldi!

Bir Ejderin doğuşunu, yükselişini anlatan Birth of the Dragon filminden bir fragman geldi.

Talihsizlikler arasında aramızdan ayrılan, usta dövüşçü Bruce ile ilgili içeriklerden memnun olmamak elde mi? Bruce Lee belki de şuan Uzak Doğu Dövüş Sporları’nın Dünya’da bu kadar duyulmasının en büyük sebeplerinden birisiydi. Gerek karakteriyle, gerekse üstün becerileriyle kalbimizde taht kurmuş bir sanatçıydı. Bizleri diğer üzen şey ise oğlu Brandon Lee‘nin de kendisiyle benzer bir sonu paylaşmış olmasıydı.

Her neyse efendim, beklentilerimizin yüksek olduğu bir film olacağı kesin. Umarız Yönetmen George Nolfi ve Bruce’u canlandıracak aktör Philip Ng bu işin altından güzelce kalkabilirler. Şimdi sizleri Türkiye’de 8 Eylül’de Sinemalar’a gelecek filmin fragmanı ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Fallout Serisi Hakkında Ne Kadar Bilgilisin?

Merhaba OyunGG takipçileri, bildiğiniz üzere E3 geçti ve Bethesda Fallout serisi hakkında hepimizi çok heyecanlandıran …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir