Ev / Haberler / Bu Barda Fortnite’ta Oyun Kazanana 30£ Veriyorlar!

Bu Barda Fortnite’ta Oyun Kazanana 30£ Veriyorlar!

Poster gg

Fortnite’ın ününün son zamanlarda hızlıca artmasına yönelik bir örnek de bu galiba. Önce Fortnite sınavı, sonra Drake’in yayınlara başlaması, en sonda da bu olay artık Fortnite’ın arşa erdiğini kanıtlar nitelikte. İngiltere’deki The Warehouse isimli mekanda büyük ekranda Fortnite oynayıp kazanırsanız 30 sterlinlik harcama hakkınız oluyor.

fortnite

Öğrenci mekanı olan The Warehouse’un bu işi viral olmak için yaptığını ve gayet de başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’de de böyle girişimcilik örneklerini görmemiz umarım bize de nasip olur. Barın Facebook paylaşımını bir inceleyelim bakalım.

Yöneticiden Açıklamalar

Mekanın sahibi Alex Coe, Eurogamer’a yaptığı açıklamada bu kampanyayı üç haftadır yürüttüğünü ve düşündüğünden daha etkili olduğunu belirtti. Buna ek olarak şu ana kadar yaklaşık 300 oyun oynanmasına rağmen sadece iki kazanan olduğunu da söyledi. “Oyunun projektörden yansıtılması bu işi biraz zorlaştırsa da bu kazanmamak için yeterli bir sebep değil!” Haftanın ilk kazananına 30 sterlinlik harcama hakkı verildiği bu mekanda FIFA ve Rocket League de oynamak mümkün fakat bu oyunlarda henüz bir ödül yok.

Sizce bu tip olaylar bizim ülkeye de gelir mi? Düşüncelerinizi yorum kısmından belirtmeyi unutmayın, hepinize iyi oyunlar!

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.