Ev / Haberler / Bugları Rapor Edene Rainbow Six Kozmetikleri!
Poster gg

Bugları Rapor Edene Rainbow Six Kozmetikleri!

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, test server ve live server için gelen yeni Bug Hunter Program ile oyuncuların fark ettikleri bugları rapor etmesine olanak tanıyor.

Bu yeni özellik ile oyuncuların, bulunan açıkların rapor edilmesi konusunda motive edilmesi amaçlanıyor. Şimdilik bu özelliği kullanarak üç farklı bug raporu yapana sevimli bir Frost charm‘ı verilecek. Oyuna daha yeni eklenmiş olması sebebiyle henüz verilebilecek ödüllerin sayısı fazla olmasa da Ubisoft bunun üzerinde çalışıyor.

Tabii bu ne kadar kazançlı bir olay olsa da, Ubisoft gelen raporları belli şartlar üzerinden değerlendirerek kabul ediyor. Raporlarda hatanın detaylı bir şekilde İngilizce ile yazılması ve ekran görüntüsü ya da bir video ile desteklenmesi gerekiyor. Ayrıca sadece hatayı bildiren ilk kişinin raporu geçerli sayılacak. Oyuncuların arasında belli bir rekabet başlatarak bugların kolayca bulunmasını ve düzeltilmesini sağlayabilecek bu strateji fazlasıyla akıllıca görünmekle birlikte işe yarayıp yaramayacağını da bize zaman gösterecek.

Sizin de Rainbow Six oynarken gözünüze çarpan bir bug varsa ve bu fırsattan yararlanmak isterseniz R6Fix sayfasına giderek raporunuzu bildirebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.