Ev / Haberler / Burnout Paradise Remastered Çıkış Tarihi Duyuruldu

Burnout Paradise Remastered Çıkış Tarihi Duyuruldu

22 Ocak 2008’de piyasaya sürülen Burnout Paradise, dönemin en sevilen araba yarışı olmuştu. Şimdi ise yenilenmiş grafikleriyle ve yeni platformlara uyumlu bir şekilde Burnout Paradise Remastered olarak geri dönüyor. 

Criterion Software tarafından geliştirilen oyunun Remastered sürümü, PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına çıkıyor. Tüm platformlarda 60 FPS akıcılığıyla çalışacak olan Burnout Paradise, Xbox One X ve Playstation 4 Pro kullanıcıları aynı zamanda 4K çözünürlük ile oyunun keyfini sürecek.

Remastered sürümü ile birlikte oyun için daha önce çıkan 8 ayrı DLC paketi de yanında gelecek. Oyunun 16 Mart’ta yayınlanması bekleniyor, fiyatı ise 39 Dolar olması bekleniyor. Burnout Paradise Remastered‘in PC sürümü hakkında fazla bilgi yok. Electronic Arts, PC oyuncuları için farklı bir şeyler düşünüyor olabilir.

Burnout Paradise Remastered’in Yayımlanan Trailerını Yukarıdan İzleyebilirsiniz.

 

Hakkında Zekican Aydın

17 yaşındayım İstanbul'da Eyüp Sultan'da yaşıyorum. Beyoğlu'nda, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim bölümünde okuyorum. Oyungg.com'da editörüm ileride Oyungg projesinde ofis tarzında çalışmak istiyorum.

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir