Ev / Genel / Büyük OyunGG Instagram Çekilişi Başladı!

Büyük OyunGG Instagram Çekilişi Başladı!

Valorant names

Bildiğiniz gibi sitemizin Instagram sayfasını açtık, her geçen gün kaliteli paylaşımlarla daha da ilerliyoruz. Bu ilerlemeyi hızlandırmak ve taçlandırmak amaçlı çekilişler yapıyoruz. Dün başlattığımız yılbaşına özel büyük çekilişimiz de bunlardan birisi!

Instagram

Instagram Çekiliş İçeriği

Çekilişimizi; gameofsayko, twitchmemes ve gameofbilgi sayfalarıyla ortak yapıyoruz. Çekilişte 10 adet 10 TL’lik Steam kodu ve 50 adet Rise of One ürün anahtarı dağıtıyoruz. Katılım şartları ise çekiliş görselinin altında bulunuyor. Aşağıdaki paragraftaki linkten çekilişimize katılıp şansınızı denemekle beraber sayfamıza da aynı şekilde destek olabilirsiniz.

Sayfamızı desteklemek ve verdiğimiz kodlardan birini kazanmak istiyorsanız Instagram sayfamızdan çekilişe katılabilirsiniz. Sayfamızı takip ederek aynı zamanda sitede yayınlanan haberleri ve mizahi paylaşımlarımızı görebilirsiniz. Mizahi paylaşımlarımızın çoğunu Facebook grubumuzdan alıyoruz, bu sebeple oraya katılıp mizah yaparsanız sayfaya çıkma şansı da yakalayabilirsiniz. O halde durmanın bir anlamı yok, çekilişe bu linkten katılıp şansınızı deneyebilir ve sayfamıza destek olabilirsiniz. Hepinize iyi şanslar ve iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir Yorum

  1. habil namı değer gramersiz adam

    eyw bu sayfayı bulduğumdan beri cok iyi hisediyorum beleş oyun çekiliş hepsine burdan kavuştum iyiki varsınız lo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.