Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Call of Duty: Black Ops 4 Hikaye Moduna Sahip Olmayabilir!

Call of Duty: Black Ops 4 Hikaye Moduna Sahip Olmayabilir!

Poster gg

Call of Duty cephesinden oyuncuları oldukça şaşırtacak haberler var. Fakat bu haberler oyunun hayranlarını sevindirmekten ziyade kızdıracak gibi görünüyor. Dilerseniz detaylara geçelim.


Call of Duty çıkışını ilk gerçekleştirdiği günden beri oyuncular arasında hızla popüler oldu ve bu popülerliğini hala korumayı başarıyor. Gerçi her ne kadar neredeyse her sene yeni bir oyunla karşımıza çıkan seriden eski tadı alamasak da oyunu hala heyecanla bekleyen büyük bir kitle var. Hikaye anlatımı her çıkan oyunla birlikte sığlaşan seride yeni oyun ile birlikte artık bir hikaye ile karşılaşmama ihtimalimiz bulunuyor.

Hikaye Neydi? Hikaye Emekti.

Oyun dünyasının güvenilir haber kaynaklarından olan Polygon’un haberine göre bu sene çıkması beklenen Black Ops 4’de tek oyunculu hikâye modu olmayabilir. Yapımcılar gittikçe artan Battle Royale furyasına mı kapılacak yoksa farklı şeylerle mi karşımıza çıkacaklar şu an için net olarak bilemiyoruz ancak söylentiler oyunun zombi moduna ve çok oyunculu modlara ağırlık vereceği yönünde. Tüm bu bilgilerin resmi olmadığını, Polygon’a konuşan gizli bir Activision çalışanından aktarıldığını söylemekte fayda var.

Her ne kadar seri son zamanlarda hikaye bakımından eski oyunların çok gerisinde kalsa da Call of Duty dendiği zaman çoğu insan için hikaye hala oyuna dair beklentilerin ilk sırasında geliyor. Bu güne kadar hikayesi ile öne çıkmış bir oyunun böyle radikal bir karar vermesi ne kadar sağlıklı olacak hep birlikte göreceğiz. Ayrıca Call of Duty gibi büyük bir ismin hikaye modunu oyundan tamamen çıkartması ‘’hikayeli oyunlar ölüyor mu?’’ sorusunu da akla getiriyor ancak bu bambaşka bir yazının konusu.

Sizler Activision’ın bu hareketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hikaye modu bulunmayan bir Call of Duty oyunculardan nasıl tepkiler alır? Yorumlarda bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.