Ev / Haberler / Call of Duty: Black Ops IV Geliyor!

Call of Duty: Black Ops IV Geliyor!

Poster gg

Günü bomba gibi sarsan iki yeni oyunun haberlerinden birisi Tom Clancy’s The Division 2’nin duyurulmasıydı, diğeri de CoD: Black Ops IV oldu. İki oyun da yapımcı şirketlerin Instagram hesapları üzerinden resmi olarak duyuruldu.

Black Ops IV

Black Ops IV Trailer ve Çıkış Tarihi

Call of Duty, sevilen serinin dördüncü oyununu Instagram sayfasında duyurmasının ardından YouTube’a da bir trailer videosu yüklemeyi ihmal etmedi. Aşağıdan izleyebileceğiniz 33 saniyelik trailerdan fazla bir şey anlayamasak da şu an için oyunun duyurulması bile gayet büyük bir olay. “Forget what you know” yani “Bütün bildiklerinizi unutun” sloganıyla çıkacak olan Black Ops IV‘ün topluluğa sunumu 17 Mayıs’ta gerçekleşecek. Oyun, 12 Ekim tarihinde ise dünya çapında oynanabilir hale gelecek.

Peki sizce Call of Duty bu iddialı sloganın hakkını verip piyasayı yerinden oynatabilecek mi? Yorumlarınızı altta belirtmeyi unutmayın. Hepinize iyi oyunlar.

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.