Ev / Haberler / Call of Duty Modern Warfare Beta Günleri!

Call of Duty Modern Warfare Beta Günleri!

Poster gg

Call of Duty Modern Warfare oyunu 25 Ekim 2019 tarihinde oyunculara sunulacak. Activision, önce bir beta etkinliği düzenlenmesini planlamış durumda.

CoD, nişancı aksiyon türüyle sevilerek anılan, Infinity Ward tarafından geliştirilmesi, Activision tarafından yayınlanmasıyla bilinen bir seri. Serinin yeni piyasaya sürülecek Modern Warfare oyunu 2019 yılında erişilebilir hale gelecek. Serinin beklenen oyunu, bizlerle buluşmadan 1 ay önce bir beta testine girecek. Oyunun beta sürümü hakkında bir videosu yayınlandı. Videoda oyun içi silah, harita ve çoklu oyuncu modu hakkında görüntüler yer alıyor.

Beta sürümü hakkındaki açıklamaları baz alırsak, bilgiler ilk deneyimin konsollarda olacağı doğrultusunda. PC ve Xbox platformlarında da oynayabileceğimiz oyunun beta çıkış tarihi hakkında, hem Activision hem de Infinity Ward açıklamada bulundu. Planlar Eylül ayının 2 hafta sonu boyunca olması yönündeydi. Fakat Sony ortaklığı nedeniyle, 14-16 Eylül arası PlayStation için özel açık beta tarihleri olarak belirlendi. Oyuna 12-13 Eylül tarihlerinde ön sipariş talep eden PlayStation kullanıcıları oynama imkanı sağlayacak.

Yeni oyunun diğer platformlarda beta imkanı için 19 Eylül tarihine kadar beklemeniz gerekecek. Activision bu tarihten sonra çapraz platform desteğinin de verileceği açıklamasında bulundu. Bu platformlar için yapılacak açık beta testi 23 Eylül tarihine kadar sürecek.

Call of Duty Modern Warfare normal sürümü için açıklanan yayın tarihi ise 25 Ekim 2019.

Hakkında Almina Kahyaoğlu

MMORPG hayranı ve sanırım oyungg yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.