Ev / Haberler / Captain Marvel’dan Yeni Fragman Geldi
Poster gg

Captain Marvel’dan Yeni Fragman Geldi

Yılın en çok beklenen filmleri arasında rahatlıkla sayabileceğimiz Captain Marvel’dan yeni bir fragman geldi.

Fragman’da en çok dikkat çeken nokta 80’li, 90’lı yılların ‘Ajan’ temalı filmlerindeki havayı barındırıyor olması oldu. Acaba film genel çizgileriyle de buna yakın bir şekilde mi ilerleyecek?  Ayrıca yine eğlenceli, esprili bir süper kahramanımız olacağını da söylemek pek zor değil. Tabii ilk kadın başrolü olacak Marvel’ın, dolayısıyla en az tatlılığı kadar güçlü bir karakter çizdiklerini görüyoruz.

Filmde Nick Fury’nin rolünün de kısa bir sahneden ibaret olmayacağını, epey etkili bir abimiz olacağını gördük ya. İçim rahatladı desem abartmış olmam. Neyse lafı dolandırmayayım, sizi fragman ile baş başa bırakayım en iyisi.

Filmin 8 Mart’ta sinema perdelerinde yerini alacağını da söyleyelim son olarak da eksiğimiz olmasın. Merakla beklediğiniz diğer başlıklar için Sinema Haberleri kategorimize göz atabilir ya da Twitter hesabımızı takibe alabilirsiniz. Almazsanız da canınız sağ olsun ama söylemem lazım bu facebook grubunda yaptığımız paylaşımlarla epey eğleniyoruz, en azından oraya katılarak aileye biraz daha dahil olabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.