Ev / Blog / Çekiliş Adresimiz Değişiyor

Çekiliş Adresimiz Değişiyor

Poster gg

Yaptığımız çekilişleri Facebook sayfamızda görmeyi sevdiğini biliyoruz kardeşim, fakat artık etkinliklerimiz Instagram hesabımızda olacak.

Bizi bu aşamaya getiren belirli noktalar oldu, bunların en başında Facebook‘un gerçekten acımasız bir platform olması geliyor. 27.000’in üzerinde takipçimiz var ve bu noktaya ulaşmak için gerçekten hem maddi olarak hem de zaman açısından çok emek verdik. Fakat bu kitlede erişebildiğimiz insan sayısı çok kısıtlı oldu. Çünkü Facebook paylaşımlarınızı bütün takipçilerinize göstermiyor, göstermek için de hali hazırda harcamakta olduğunuzdan daha fazla para harcamanızı istiyor.

Verdiğimiz emek ve maddi harcamaların şu anda en güzel geri dönüşünü Facebook Grubumuz ve Instagram Sayfamız üzerinden alabiliyoruz. Bu yüzden bir süredir bu ikisine odaklanmış durumda ilerlemeye çalışıyorduk zaten, bu yazıyla birlikte çekiliş ve etkinliklerimizi de yine bu platformlardan yürütmeye karar verdik. Hatta daha çok Instagram adresimizden.

Bakıldığı zaman diğer bütün yan platformlarımızı topladığınızda Facebook sayfamız kadar bir kitle etmiyor belki ama çok daha aktif ve erişebildiğimiz bir topluluğumuz var. Bu gerçekten bizim için büyük bir avantaj. Aynı zamanda motivasyon açısından da bizi birkaç adım ileriye taşıyabilen bir unsur.

Bizimle ilgili duyuruları yaptığımız, bol bol eğlendiğimiz bu iki platforma da katılmayı unutmayın. Biz bayağı eğleniyor, belki size de bi’ nebze tebessüm ettirebiliriz. Tabii öyle direkt takibinizi dilenmiş gibi olmak da istemeyiz, sitenin sağ barında (Mobildeyseniz alt kısmında) Instagram paylaşımlarını görebilirsiniz. Eğer hoşunuza giderse aramıza dahil olursunuz.

    Instagram Sayfamız

Facebook Grubumuz 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

2 Yorumlar

  1. Dursun akıncı

    Siteyi insta sayfasından buldum gayet güzel, çekilişlerede katılıyorum

  2. Esra Şeyma Şahin

    İnstagramdan takip ediyordum sizi, bunu bildiğim iyi oldu. Teşekkürler 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.