Ev / Listeler / Cep Yakmayan Oyuncu Ekipmanları
Valorant names

Cep Yakmayan Oyuncu Ekipmanları

Merhaba Oyungg ailesi, bugün sizlere kendi görüşümce fazla pahalı olmayan iyi ekipmanları derlemeye çalıştım. Her yerde aynı fiyat olmadığı için fiyat bilgisini koymadım. Ekipman almak veya ekipmanlarını geliştirmek isteyen arkadaşlarımız bu listeden yararlanabilir. Liste sırasızdır.

 

 

 

 

Logitech G300S – Minimum 90 TL

Çoğu kişinin bildiği bu fare, eli küçük olan oyuncular için ideal. Kısa bir süre para biriktirerek alabileceğiniz bu fareyi, Logitech’in kendi programı ile kişiselleştirebilirsiniz.
logitech g300s ile ilgili görsel sonucu

Steelseries Rival 100 – Minimum 134 TL

Steelseries markasının Rival serisinin en eski faresi olmasına rağmen, yüksek performansı ve düşük fiyatı ile listemizde yer alıyor. Ayrıca birçok renk seçeneği de var.

Trust GXT 158 – Minimum 92 TL

Pek adı duyulmayan bu farenin fiyatı size fazla gelebilir ama Trust’ın çoğu ürününün  kaliteli olduğunu düşünüyorum. Trust’ın kendi uygulamasıyla kişiselleştirilebilen farenin bence tek kötü yanı şekli. Fakat alışınca pek de sıkıntı olmuyor.

Logitech G103 – Minimum 87 TL

Yine çoğu kişinin bildiği bir Logitech ürünü olan G103 klavyemiz 6 adet makro tuşu, rahat kullanımı ve ucuz fiyatı ile listemize giriyor.

Logitech G105 – Minimum 151 TL

Logitech G103’ten tek farkı tuşlarının ışığı ve tuş hissi olan bu klavye için ekstra para vermek kimine mantıklı, kimine mantıksız gelir. Yine de bence listeye girmeyi hak eden kaliteli klavyelerden.

A4 Tech Bloody B254 – ?

Türkiye’de temin etmesi zor olan bu klavye, gerek mekanik hisli WASD tuşlarıyla, gerek tepkime hızıyla, gerekse de ışıklarıyla hem kaliteli hem de güzel görünümlü bir klavyedir. Bu klavyeyi bulamazsanız B314 gibi benzer modellerini bulabilirsiniz.

 

A4 TECH X7 G800V – Minimum 76 TL

Halk arasında internet kafe klavyesi olarak bilinen bu klavyenin estetiği güzel olmasa da rahatlığı ve dayanıklılığı sayesinde listemize giriyor.

 

Snopy Rampage SN-R Serisi – ?

Markasına göre gayet iyi olan bu kulaklık serisi, hem ucuz hem de kaliteli.

 

Trust GXT 340 – Minimum 129 TL

7.1 özelliği ve fazla kötü olmayan dış görünümü ile bu kulaklığımız da listeye giriyor. Markadan dolayı önyargılı olmamanızı öneririm.

 

A4 Tech Bloody B2100 Klavye-Mouse Seti – Minimum 164 TL

Klavyesinde bulunan bilek desteği ve hem klavye hem mouse barındıran bir sete göre ucuz fiyatı, bu ekipman setimizi listeye alan sebeplerden.

Cooler Master Devastator Klavye-Mouse Seti – ?

Set olması, ucuz fiyatı ve güzel görünümü bu seti de listemize alıyor.

 

Burada , kendimce sizler için fiyat açısından size avantaj sağlayacak ve aynı zamanda kaliteli olacak oyuncu ekipmanlarını topladım. Piyasada bir sürü farklı fiyat/performans ekipmanı olsa bile kendi bildiklerimi ve en iyi olduklarını düşündüklerimi yazdım. Farklı alternatifler için listedeki ekipmanların benzerlerine bakabilirsiniz veya piyasa araştırması yapabilirsiniz. Minimum fiyatlar akakce.com‘dan alınmıştır, kesinliği yoktur.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın 🙂

 

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.