Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Chernobliyte Oynanış Videosu Yayınlandı
Poster gg

Chernobliyte Oynanış Videosu Yayınlandı

Çernobil faciasını konu edinen Chernobliyte için ilk oynanış videosu yayınlandı. Korku, aksiyon ve Çernobil bu sonbahar geliyor!

Farm 51 tarafından geliştirilen Çernobil Faciası’nı korku ve aksiyon ile harmanlayan Chernobliyte için ilk oynanış videosu yayınlandı. Chernobliyte, Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarına, 2019 yılının sonbahar aylarında (Benim tahminimce Cadılar Bayramı haftası) çıkış yapacak.

chernobliyte oynanış

Yayınlanan oynanış videosu gerçekten etkileyici ve korku atmosferini güzel yansıtıyor. Grafiklerin beklediğimden daha güzel durduğunu ve oyunun beni daha oynamadan içine çekebildiğini düşünürsek güzel bir yapım ile karşı karşıyayız. Sözü çok uzatmadan sizi oynanış videosuyla baş başa bırakıyorum:

Radyasyon ölçümleri, crafting, korkutucu atmosfer, özellikle kapalı mekanların verdiği gerilme hissi, korkutucu atmosferi destekler nitelikteki müzikler ve her şeyden önemlisi muhteşem grafikler… Bakalım bu son bahar korkuya doyacak mıyız?

Bu korkunç(!) görselliği PC’niz kaldırıyor mu?

Chernobylite Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Chernobliyte hakkındaki gelişmelerden anında haberdar olabilmek için bizi Twitter ve Instagram hesapllarımızdan takip edebilir, diğer oyun haberlerimize göz atabilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.