Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Chrome Sayesinde Assassin’s Creed Odyssey Ücretsiz Olarak Oynanabilecek!
Poster gg
Google Chrome'un yeni servisi ile Assassin's Creed Odyssey ücretsiz olacak! Detaylar haberimizde!

Chrome Sayesinde Assassin’s Creed Odyssey Ücretsiz Olarak Oynanabilecek!

Assassin’s Creed Odyssey Ücretsiz Olarak Sunulacak!

Google, bilgisayarınızın özellikleri fark etmeksizin, 25 mbps hıza sahipseniz; tarayıcınızda AAA oyunları oynamanızı sağlayacak bir proje üzerinde çalışıyor. Google, Project Stream adını verdiği projesini test etmek için Ubisoft’un yeni oyunu Assassin’s Creed Odyssey’i kullanacak. Assassin’s Creed Odyssey ücretsiz bir şekilde gerekli şartları sağlayan herkes tarafından oynanıp, yayınlanabilecek.

 

Beta Süreci 5 Ekim’de Başlıyor

 

Bir süredir Google’ın böyle bir servis üzerinde çalıştığı söylentileri gezmekteydi. Project Stream isimli Google hizmetinin amacı; oyun yayıncılığını geliştirmek ve halihazırdaki yayın problemlerini ortadan kaldırmak. Projenin ilk adımlarını test etmek için 5 Ekim’de başlayacak olan bir beta süreci hazırlanıyor. Katılımcılar 5 Ekim’den sonra Google Chrome tarayıcılarında Assassin’s Creed Odyssey oynayabilecekler.  Project Stream üzerinde Assassin’s Creed Odyssey ücretsiz olacak ama projenin asıl amacı bunu bütün AAA oyunlarda yapabilmek.

 

Project Stream’de Assassin’s Creed Odyssey Oynamak İçin Neler Gerekiyor?

Project Stream şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nin internet kullanıcılarına açık halde. Yani eğer siz de test etmek istiyorsanız, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamalı, saniyede 25 megabit hıza sahip bir internet bağlantınız olmalı ve de yaşınız en az 17 olmalı. Unutmayalım ki, bölge şartı değişebilir. Yani ABD zorunluluğu kalkabilir. İleride daha fazla bölgeye hizmet vereceği ve daha çok kişinin yararlanması için güncellemeler geleceği detayları arasında.

Aşağıdaki videoda Assassin’s Creed Odyssey ücretsiz olarak Project Stream üzerinde 1080p görüntü çözünürlüğünde, stabil 60 FPS ile çalıştırılıyor.

 

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

2 Yorumlar

  1. Ne Dimeh Ameriga ?

  2. 25 Mbps internet ne demek? Kusuruma bakmayın 8 Mbps dan yukarısına çıkamadığım için cahilim bu konuda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.