Ev / Haberler / Ciri Cyberpunk 2077 Evrenine Dahil Olabilir!

Ciri Cyberpunk 2077 Evrenine Dahil Olabilir!

Poster gg

E3 2018 fuarında gördüğümüz fragmanı ile heyecanımızı daha da arttıran Cyberpunk 2077 hakkında oldukça ilgi çekici bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Witcher evreninden tanıdığımız Ciri Cyberpunk 2077 evreninde de karşımıza çıkabilir. Gelin varsayımlara birlikte göz atalım. Yalnız belirtmekte fayda var, Witcher 3 oynamamış oyuncular için bu haber spoiler içeriyor.

ciri cyberpunk 2077

Dikkate Değer Bir Teori

Witcher 3 oynayan oyuncular hatırlayacaklardır, Ciri ana görev akışının bir bölümünde farklı dünyaları ziyaret ettiğinden bahsediyordu. Serinin hayranları bu sahneyi Cyberpunk 2077’nin E3 2018 fragmanı ile birleştirmişler ve ortaya bizleri oldukça heyecanlandıran bir sonuç çıkmış.

Videoda da görüldüğü üzere Ciri sanki Cyberpunk dünyasından bahsediyor. Tabi ki bu yalnızca bir rastlantı olabilir ancak yabana atılmayacak bir benzerlik söz konusu. Hikaye odaklı bir oyun olacağını bildiğimiz Cyberpunk 2077’nin akışı belki de bir noktada Witcher serisi ile kesişecektir. Bu bir easter egg şeklinde mi olur, oyunun genel hikayesine dahil mi edilir yoksa tüm bunlar yalnızca bir rastlantı mı şu an için bilmemiz mümkün değil. Ancak ne olursa olsun yukarıdaki videoda yer alan benzerlikler ben de dahil bir çok oyuncuyu heyecanlandırmış durumda.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.