Ev / Haberler / Counter Strike Global Offensive İçin Battle Royale Modu Yapıldı!

Counter Strike Global Offensive İçin Battle Royale Modu Yapıldı!

Poster gg

Bu aralar resmen her silahlı Multiplayer oyunlar Battle Royale modu çıkarmaya yer arıyor gibi bir hal alıyor. Arma 3, H1Z1, Dayz gibi oyunlar sayemizde hayatımıza giren Battle Royale modları şu an PlayerUnkown’s Battlegrounds ile popülerliğini çok arttırdı bunun arkasına Fortnite:Battle Royale çıkınca PUBG oynayamayanlar da Fortnite ile Battle Royale modunun tadına baktı. Ancak bir oyuncu Valve ekibinden daha hızlı davranarak Counter Strike: Global Offensive için kendi Battle Royale modunu yaptı.

Bu oyun modu, Valve tarafından yapılmış en büyük haritaya sahip olacak. Go 4 The kill isimli bu mod, bu kadar büyük olsa da 4 adet küçük bağımsız haritadan oluşuyor. Bu 4 harita ise dağlara ayrılmış eğer bir dağdan diğer bir dağa geçince 2 – 3 saniyelik bir donma yaşayacaksınız. Çünkü girdiğiniz harita yükleniyor, bu haritadan çıktığınızda da arkanızda bıraktığınız harita siliniyor. Ama yine de diğer oyuncularla bağlantılı oluyorsunuz. Ama diğer Battle Royale modları ile karşılaştırırsak bu mod Fortnite:Battle Royale veya PlayerUnkown’s Battlegrounds kadar geniş değil.

Bu mod şuanlık 20 kişiye kadar erişiliyor ancak Valve tarafından yapılırsa diğer Battle Royale modlarından daha iyi olması içten bile değil 🙂

3kliksphilip Tarafından Yayımlanan CS:GO Battle Royale modu;

 

 

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.