Ev / Haberler / CS GO Güncellemesi ve Graffiti Özelliği
Poster gg

CS GO Güncellemesi ve Graffiti Özelliği

CS GO Güncellemesi ve Graffiti Özelliği

Dün gece 130 Mb kadar bir CS GO güncellemesi ile karşı karşıya geldik ve bu güncellemenin tek olayı ‘Graffiti’ özelliğinin bizlerle buluşmasıydı, ana temada düşünürsek Graffiti olayını hepimiz Spray ismiyle 1.5 ve 1.6 sürümlerinden hatırlıyoruz. Hani duvara gidip ‘t’ tuşuna basıyorduk ve oraya simgemizi tükürüyorduk ya, aynı olay geldi, tabi güncelleme boyutuna baktığımız zaman zaten gelen güncelleme dahi 1.5 sürümü çapında ve farklı olayları olduğu aşikar.

Aslında konu ile alakalı birçok şey yazıp çizilebilirdi ancak Twitch Dünyasından tanıdığımız, arkadaşım Cemre ‘GhostHost’ Aksoy bu durumla ilgili olarak sabah saatlerinde güzel bir açıklama-eleştiri karışık olacak şekilde video çekmiş, dile getireceklerimin birçoğu da bu video da var. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan o video ile sizleri baş başa bırakalım.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.