Ev / Listeler / CS GO Oynamak İçin 5 Sebep
Valorant names

CS GO Oynamak İçin 5 Sebep

CS GO Oynamak İçin 5 Sebep

Bol bol testlerini hazırladığımız CS GO Oynamanız için geçerli diyebileceğimiz 5 sebebi sizler için listeledik. Tabi olumsuz yönleri de var oyunun ama biz olabildiğince sizlere olumlulardan bahsetmeye çalışacağız. Yani kendimizi buna odaklayacağız. Belki de bir aydınlanma yaşayıp, “doğru lan” diyeceksiniz. Listeye eklemek istediklerinizi bize yorum olarak belirtebilirsiniz.

 

1. Oyun asla sizi sıkmıyor.

Şahsen sürekli d2 oynuyorum ama henüz hiç “sıkıldım ya, başka oyun oynayalım” demedim yani.

2. Yabancı dil geliştiriyor.

Oyunda her tipli ırkla bir aradasınız, en koyu milliyetçi dahi dayanamayıp birkaç kelam ediyor İngilizce bir şekilde. Ya da chatten birkaç küfür belki.

3. Kazandırıyor… Şansınız varsa tabi.

Oyun ilk çıktığında Valve bir açıklama yapmıştı, hiç para harcamasanız dahi oyun bir süre sonra kendi kendini sıfırlıyor. Evet çıkan eşyalar bazen ucuz bile olsa, düzgün birkaç şey çıkıyor illa. 1-2 oyun daha alabilirsiniz indirimdeyken bu eşyalar sayesinde.

4. Yaş ortalaması daha yüksek.

Hem ücretli hemde oyunun taban kitlesi CS 1.6 oynadığı için şimdiye çoktan büyüdüler. Tabi küçük yaşta kardeşlerimiz yine var ama benim fikrimce daha saygılılar diğer oyunlara göre.

5. Her taraf aktivite, galiba çıldırcam.

Sürekli turnuvalar, kumar olayları, takaslar. Kendini gayet güncel tutuyor ve düzenlenen turnuvalar gayet heyecanlı geçiyor, çünkü burada en güçlü diye bir şey yok. Varsa bile o Space Soldiers derim. Bir oyunda ilk defa çok iyi yerlerdeyiz diyebilirim.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.