Ev / Listeler / CS GO Rekabetçi Maçları Kazanamayanlara Özel Liste
Valorant names

CS GO Rekabetçi Maçları Kazanamayanlara Özel Liste

CS GO Rekabetçi Maçları Kazanamayanlara Özel Liste

Bir çoğumuzun yüreğini sızlatan, kaybetme serileri, lig düşmeler falan… Peki bunları önlemek için neler yapılabilir, ne gibi önlemler alınabilir? İşte bu listemizde, elimizden geldiğince sizlere kaybetmemenin birkaç yolunu paylaşacağız. Başka tavsiyeleriniz varsa yorumlarda bunları bizimle paylaşırsanız seviniriz. Daha önce yaptığımız liste için ise buraya tıklayabilirsiniz. Hadi yine iyisiniz, maçlarda kullanmanız gereken 10 kod ile ilgili yazımız içinse buraya tıklayabilirsiniz.

1. Eliniz Isınmadan Rekabetçi Girmeyin

Acemi şansı bir yere kadar geçerli. Aim Botz gibi haritalarda en az 15 dakika antrenman yapmadan maça başlamak pek mantıklı değil, deneyince farkı görebileceğiniz en önemli unsur diyebilirim bu başlık için.

2. Motivasyonunuzu Bozmayın

Takımda sinirinizi bozan, boş konuşan, trolleyen birisi, birileri varsa eğer onları susturmayı deneyin, eğer siniriniz bozulursa o yenilgilerden kaçmanın hiç bir yolu kalmıyor maalesef.

3. Bir Ekip, Arkadaş Çevresi Edinin

Takımınıza gelecek kötü oyunculardan sıkıldıysanız ihtimali azaltın. Tek başınızayken %90 Troll geliyorsa, 3 kişilik iyi bir ekiple girdiğinizde bu oran %30 civarına düşecek mesela. Hatta kısa yoldan çevreyi geniş tutup her el 5 kişi girmek mantıksız sayılmaz.

4. Farklı Haritalar mı?

Sıkılıp farklı haritalarda oynuyoruz, peki ne kadar şansımız oluyor? Profesyonel oyuncular buna mecbur olduğu için farklı haritalarda da kendilerini geliştiriyorlar ama günlük birkaç saatimizi ayırabilen bizler tek odakta toplansak daha mantıklı olmaz mı?

5. Mola Verin

Ardı ardına 4-5 maç kaybetmektense 1-2 saat ara vermeyi deneyin. Hem motivasyonunuzu tazelersiniz, hem kendinize gelirsiniz. Çünkü her kaybettiğinizde daha kötüye gidebilme ihtimaliniz de söz konusu sonuçta.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.