Ev / Haberler / Oyun Haberleri / CS:GO İçin Oynaması Ücretsiz Bir Versiyon Yayınlandı
Poster gg
CS:GO

CS:GO İçin Oynaması Ücretsiz Bir Versiyon Yayınlandı

Steam’in en popüler oyunlarından olan CS:GO için oynaması tamamen ücretsiz bir sürüm kullanıcılara sunuldu. Valve’ın bu cesurca hamlesi hakkındaki tüm detaylar haberimizde.

Valve’dan CS:GO İçin İlginç Bir Hamle

Valve’ın başarılı yapımlarından olan Counter Strike: Global Offensive için tamamen ücretsiz bir mod yayınlandı. Bu modda kullanıcılar botlar ile maç yaparak oyunu deneme şansına erişecekler. Bir nevi deneme sürümü diyebileceğimiz oyun modu kullanıcıların ve oyunu almakta kararsız oyuncuların karar vermeleri açısından oldukça yararlı olacak gibi.
CS:GO
Neredeyse her Steam indiriminde fiyatı yüzde 50’ye kadar düşen oyunun şu anki liste fiyatı 25 TL. Kullanıcılara ücretsiz sunulan modda yapacağınız maçlarda takımınızda dahi gerçek bir oyuncu olmayacak, her iki takım da siz hariç tamamen botlardan oluşacak. Bunun yanında elbette dereceli yada benzeri modlardaki hiçbir oyuna giriş yapamayacaksınız. Yalnızca hızlı maç modunda oyun oynayabileceksiniz. Bu adımın oyunun bir nevi demosu olduğunu düşünürsek aslında yapılan hamle gayet mantıklı ve kullanıcıların yararına olacak gibi görünüyor.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.