Ev / Haberler / CS:GO Rütbe Sisteminde Hatalar Meydana Gelmeye Başladı!
Poster gg

CS:GO Rütbe Sisteminde Hatalar Meydana Gelmeye Başladı!

Counter Strike: Global Offensive‘de birkaç gün önce oyuncuların denk geldiği ‘rütbelerin silinmesi’ olayı gün geçtikçe yaygınlaşmaya başladı. Fakat ne yazık ki bu hatalar CS:GO rütbe sisteminin bozuk olmasıyla sonlanmıyor. Reddit platformu üzerinde oyuncuların bildirmeye devam ettikleri hatalara rağmen oyununuz sorunsuzca çalışıyorsa, şimdilik şanslı kısımdasınız. Yine de denk geldiğinizde şaşırmamanız adına gelin bu hataları birlikte gözden geçirelim.

CS:GO üzerinde meydana gelen ‘rütbelerin silinmesi’ veya daha doğru bir tabirle rütbelerin gözükmemesi, bir süredir oyuncuları rahatsız eden bir problemdi. Bu problemin çözümüne henüz ulaşılmamışken, maç bulma süresinin gereğinden fazla uzaması ve kazanılan maç sayısının ‘0’ olarak gözükmesi gibi hatalar da ortaya çıkmaya başladı. Bu hatalar zaman geçtikçe daha çok oyuncuyu etkilemeye devam ederken Valve henüz bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

CS:GO

Son zamanlarda CS:GO üzerinde sayıları artmış olan smurf ve hile hesaplardan dolayı genel bir rütbe sıfırlanması talep edenler yok değil. Yine de, girdikleri maçlarda emek vererek yüksek rütbelere ulaşmış oyuncular için oluşan bu durum -henüz bir hatadan ibaret olsa da- daha çok heves kırıcı gibi görünüyor. Valve‘ın bu konuya ne zaman el atacağı şimdilik bir muamma, ki şu aralar oluşan Team Fortress 2 ekonomi bug’ı yüzünden zaten epey bir meşguller. Valve oyunlarında patlak veren bu hataların sebebi ne, biz de bilmiyoruz. Bu yüzden şirketten gelecek bir açıklamaya kadar karşılaştığınız hatalardan dolayı şaşırmayın deriz.

Dizi, sinema ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.