Ev / Haberler / CS:GO Scrimmage Güncellemesi: Rütbesiz Rekabetçi!

CS:GO Scrimmage Güncellemesi: Rütbesiz Rekabetçi!

Poster gg

Yılların efsanesi CS:GO’da yenilikler bitmiyor. Geçenlerde eski Dust 2’yi getiren oyun, şimdi de yetenek grubuna bakılmaksızın arkadaşlarınızla oynayabilmeniz için tıpkı rekabetçi mantığında ama rütbenizi etkilemeyen bir oyun modu getirdi: Scrimmage!

Rütbeyle ilgilenmek istemeyen fakat rekabetçi modun verdiği zevkten de mahrum kalmamak isteyen arkadaşlar olarak yeni güncelleme bizi oldukça mutlu etti. Oyunda böyle bir modun eksikliği her zaman hissediliyordu, son güncelleme sağ olsun bu eksiklik bir nebze de olsa giderildi. Modun tek sorunu ise oynanabilecek sadece üç harita olması: Ruby, Breach ve Seaside. Bu da demek oluyor ki normalde alışkın olduğumuz Dust 2, Mirage, Cache ve Cobblestone gibi popüler CS:GO rekabetçi haritalarını en azından şimdilik Scrimmage modunda oynayamayacağız. Umuyoruz ki Valve ekibi sesimizi duyar ve sonraki güncellemelerle buna bir çare bulabilir. Dilerseniz yeni modla Scrimmage moduna gelen haritaları hemen gösterelim sizlere:

CS:GO Scrimmage Güncellemesinde Gelen Haritalar

Ruby

CS:GO Scrimmage

CS:GO Scrimmage

Breach

CS:GO Scrimmage

Seaside

CS:GO Scrimmage

Velhasılkelam, League of Legends’ta normal oyun modu ile kapanan rekabet ihtiyacını gidermek için sonunda CS:GO da bir adım atmış oldu. Valve’un kullanıcılara kulak verip alışkın olduğumuz diğer haritaları da bu moda eklemesini bekliyoruz. Güncelleme ile ilgili detaylı bilgiye Counter-Strike’ın blog sitesinden ulaşabilirsiniz. En güncel oyun gelişmelerinden haberdar olmak için bizi takipte kalın, hepinize iyi oyunlar 🙂

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.