Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / CS:GO StarLadder Major 2019 Turnuvasının İlk Tur Maçları Belli Oldu!

CS:GO StarLadder Major 2019 Turnuvasının İlk Tur Maçları Belli Oldu!

Valorant names

CS:GO’da yılın ikinci majorı CS:GO StarLadder Major 2019 turnuvasında ilk eleme aşamasında oynanacak maçlar belli oldu. Turnuvanın ilk turunda birbiriyle mücadele edecek 16 adet Meydan Okuyan takımdan sekizi grup aşamasına yükselerek kupa için Efsaneler ile mücadele edecek.

StarLadder’ın Berlin’de düzenleyeceği CS:GO StarLadder Major 2019 turnuvası 23 Ağustos’ta Meydan Okuyanlar aşaması ile başlayacak. Meydan Okuyanlar aşamasındaki 16 takımın 11’i Minor turnuvalardan, geri kalan beşi ise IEM Katowice turnuvasından seçilmiş durumda. Turnuvanın düzenleyicisi StarLadder, ilk tur maçlarında seribaşı sistemini kurmak için HLTV.org‘un Katowice’ten sonra güncellenmiş olan sıralamalarını baz aldı.

Meydan Okuyanlar aşamasından üst tura geçecek sekiz takım IEM Katowice turnuvasını ilk sekiz sırada bitiren takımların yer aldığı Efsaneler aşamasına katılacak. İki aşamaya da Verti Music Hall ev sahipliği yapacak. 5 Eylül’de başlayacak olan final turu ise Mercedes-Benz Arena’da oynanacak. Alt tarafta büyük turnuvanın ilk maçlarını görebilirsiniz. İlk maç sonuçlarına göre turnuvanın kalan fikstürü belirlenecek, her takım birbiriyle oynayacak ve en iyi sekiz takım turu atlarken geriye kalan sekiz takım elenecek. İlk tur 23-26 Ağustos tarihleri arasında oynanacak.

CS:GO StarLadder Major 2019

Bu on altı takım arasından en iyi sekizi tur atlayarak altta gördüğünüz Efsaneler kategorisindeki takımlarla ikinci turda rekabet edecek. İkinci turdaki 16 takımdan da sekizi elendikten sonra final turunda sona kalan sekiz takım kupa adına birbiriyle mücadele edecek.

CS:GO StarLadder Major 2019

CS:GO StarLadder Major 2019 turnuvasının ilk turu 23-26 Ağustos, ikinci turu 28 Ağustos-1 Eylül, son turu ise 5 Eylül-8 Eylül tarihleri arasında oynanacak. Detaylı bilgi için CS:GO esporunun resmi sitesi HLTV’ye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En güncel oyun gelişmelerinden haberdar olmak için bizi takipte kalın, hepinize iyi oyunlar 🙂

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.