Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / CS:GO Takımı Alternate Attax, Koçları Enkay J İle Yollarını Ayırıyor!

CS:GO Takımı Alternate Attax, Koçları Enkay J İle Yollarını Ayırıyor!

Valorant names

ALTERNATE aTTaX, koçu Niclas “enkay J” Krumhor’un takımdan ayrılışını resmi olarak duyurdu. Takım, attığı tweette enkay J’e kariyerinin geri kalanında başarı dileklerini iletti. 

ALTERNATE aTTaX takımı, bu kararın sebebi olarak takımın uluslararası arenada sergilediği yetersiz performansı gösterdi. Ocak’ta gerçekleşen, takıma dört yeni oyuncunun eklendiği yeniden yapılanma sürecine rağmen son zamanlarda güçlük çeken takım, Games Clash Masters 2019 turnuvasının Avrupa elemelerinden grup aşamalarında elenmişti. Alman teknik adam böylece takımıyla geçirdiği inişli çıkışlı 11 aylık bir serüvenin sonuna geldi. Alttan takımın konuyla ilgili attığı tweeti inceleyebilirsiniz.

“Bugün, CS:GO koçumuz enkay J ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Özellikle uluslararası arenadaki başarısızlığımız göz önüne alındığında son haftalar bizim için çok da iyi geçmedi. Bu sebepten dolayı bazı kararlar vermek zorunda kaldık. Niclas’a emeği ve kararlılığı için teşekkür ediyor, en iyi dileklerimizi iletiyoruz.”

En güncel espor gelişmeleri için bizi takipte kalmayı unutmayın, hepinize iyi oyunlar!

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.