Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Cyberpunk 2069, Adını Cyberprank 2069 Olarak Değiştirdi

Cyberpunk 2069, Adını Cyberprank 2069 Olarak Değiştirdi

Poster gg

Geçtiğimiz gün çıkış yapan Cyberprank 2069, 18,50 TL’lik fiyatıyla Steam’de satışa sunulmuş durumda.


20 Temmuz’da önce Cyberpunk 2069 adıyla çıkan oyunun adı kısa süre sonra Cyberprank 2069 olarak değiştirildi. CD Projekt Red’in heyecanla beklenen Cyberpunk 2077 oyununun basit bir parodisi olan oyun, androidlerin ele geçirdiği bir dünya çiziyor.

Cyberpath tarafından geliştirilen oyun oldukça ilgi çekmiş gibi görünüyor. Muhtemelen bunu hedeflemiş olan oyunun yapımcısı, aldığı birçok tepkiden sonra oyunun Steam sayfasında dürüst bir açıklama da yapmış.

Yapımcısının dahi ciddiye almadığı bir oyun olan Cyberprank 2069 oyunun üzerindeki sisi dağıtalım istedik. En azından tatmin edici grafiklere sahip olan oyunun fragmanını izleyebilir, oyunun Steam sayfasındaki açıklamalarını haberin devamında okuyabilirsiniz.

2069 yılında, şehrin bir bölgesinde, normal bir insandan hiçbir farklı olmayan kaçak bir androidin izleri bulundu. Burası artık bir cyberghetto oldu. Oyunun ana karakteri bir siberpolis. Görevi ise kaçak androidi bulmak.

Onu bulmak için bütün tespit yeteneklerinizi kullanmanız gerekiyor. Bütün şüphelileri sorgulayın. Cyberghetto’da kalan herkes bir android olabilir.

Dikkat edin!Dürüst olmak gerekirse bu oyun aslında koca bir saçmalık. Birkaç sokak boyunca koşturup farklı insanlarla iletişime giriyorsunuz. Genelde bunlar resmi kıyafetler giymiş sarhoş robotlar.
Bu oyunun Cyberpunk 2077 ile hiçbir bağlantısı yoktur. Bütün karakter ve olaylar tamamen kurgusaldır.

Cyberpunk 2077 Meryl Streep’i Kadroya Dahil Edebilir!

Cyberpath tarafından geliştirilen Cyberprank 2069, 18,50 TL’lik fiyat etiketine sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri ise:

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GEFORCE GTX 960
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan

Dizi, sinema ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.