Ev / Haberler / Cyberpunk 2077 Oyunundan Yeni Haberler Geliyor!

Cyberpunk 2077 Oyunundan Yeni Haberler Geliyor!

Valorant names

Duyurulduğu günden beri merakla ve sabırsızlıkla beklenen Cyberpunk 2077 için yepyeni bilgiler açıklandı.

CD Projekt Red tarafından geliştirilen oyunu uzun zamandır bekliyoruz. Gün geçtikçe oyun hakkında heyecan verici bilgiler geliyor. CD Projekt Red tarafından yapılan açıklamalarda oyun hakkında çok önemli detaylar bizlere sunuldu.

Karakter Oluşturma

Oyunda kendi karakterimizi oluşturabilecek, karakterimiz için bir sınıf seçebileceğiz. Karakter geliştirme ve sınıf çeşitliliği hakkında ise henüz bir bilgi verilmedi.

Cyberpunk 2077 Bilgisayarları Zorlayacak!

Oyunun güçlü bir sistem isteyeceği hepimizin tahmin ettiği bir şeydi ancak CD Projekt başkanı Adam Kiciński yaptığı açıklamada sistem gereksinimlerine de değindi. Kiciński’ye göre Cyberpunk 2077 bilgisayarlarımızı epey zorlayacak. Eğer güçlü bir kartınız yoksa bu oyunu oynamak hem sizin için hem de bilgisayarınız için bir işkenceye dönüşebilir.

Çok Oyunculu Mod

Singleplayer cephesinde bayrak sallayan frimalardan biri olan Cd Projekt’in Cyberpunk için çok oyunculu modu getirilmesi muhtemel. Hatta oyuna Battle Royale modunun eklenmesi de düşünülüyor. Ancak bu konuda geliştirici ekip herhangi bir açıklama yapmadı.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.