Ev / Haberler / Cyberpunk 2077 Stadia İçin Geliyor!
Valorant names
Cyberpunk 2077 stadia

Cyberpunk 2077 Stadia İçin Geliyor!

Google tarafından geliştirilen yeni oyun servisi Stadia oyun dünyası açısından hiç şüphesiz devrimsel nitelikte bir gelişme. Bugün gerçekleşen Stadia Conneckt etkinliğinde platforma gelecek yeni oyunlara yer verildi. İçlerinde Cyberpunk 2077’de olmak üzere birbirinden harika oyunlar var. Detaylar haberimizde.

Geleceğin oyun teknolojisi olarak gösterilen Google Stadia ile internete bağlanabileceğiniz telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlardan birçok oyunu indirme işlemi olmaksızın oynayabileceğiz. Platformun ilk tanıtımından itibaren hangi oyunları destekleyeceği merak konusuydu. Google bugün düzenlenen Stadia Connect etkinliği ile bu merakımızı büyük ölçüde giderdi. Etkinliğin yıldızı ise hiç şüphesiz Cyberpunk 2077 oldu.

Etkinlik henüz devam ederken ilk ipucu Google kanadından geldi. Phill Harrison attığı bir tweet ile ‘’Stadia Connect etkinliğinde bugün 58 yıl sonrasını gördük, sanırım’’ dedi. Basit bir hesapla 58 yıl ilerisinin 2077 olduğunu anlayan kullanıcılar ise haliyle heyecanlandı. Etkinlik bitiminde de Cyberpunk 2077’nin Stadia için geleceği resmi olarak duyuruldu.

Başka Hangi Oyunlar Var?

Etkinliğin yıldızı Cyberpunk 2077 olsa da birçok oyunun Stadia desteği alacağı duyuruldu. Kine, Attack on Titan: Final Battle, Superhot, Windjammers 2, Destroy All Humans ve Orcs Must Die 3 etkinlik esnasında duyurulan diğer oyunlar. Bu oyunlar dışında Assassin’s Creed Odyssey, Borderlands 3, Baldur’s Gate 3, Destiny 2, Doom, Doom Eternal, The Elder Scrolls Online, Metro Exodus, Mortal Kombat 11, NBA 2K, Rise of the Tomb Raider, Tom Clansy’s The Division 2, Wolfenstein: Youngblood gibi diğer göze çarpan oyunların da Stadia için geleceği daha önceden açıklanmıştı.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.